Prípravky na holenie

Tradičnými produktmi pri holení sú peny a mydlá na holenie. Vytvárajú hustú a bohatú penu, ktorá umožní holiacej čepeli ľahko kĺzať po pokožke. Zabezpečujú pohodlné holenie. Zároveň čistia pokožku a odstraňujú nečistoty z nej. Máme ich naskladnené v rôznych vôňach.

Ďalším populárnym produktom používaným pri holení je gél na holenie. Ľahko sa nanáša na pokožku a poskytuje jej dostatočnú ochranu, pretože vďaka gélu sa holiaca čepeľ po pokožke plynulo kĺže. Niektoré gély na holenie sú obohatené aj hydratačnými a upokojujúcimi zložkami. Chránia tak pokožku počas holenia naozaj efektívne.

Oleje, mlieka a krémy na holenie sú vynikajúcou alternatívou k tradičným penám a gélu na holenie, a to najmä pre ľudí s citlivou alebo suchou pokožkou. Majú množstvo výhod. Pokožku lepšie hydratujú a vyživujú už počas holenia. Obsahujú totiž rôzne prísady, ktoré pomáhajú udržať vlhkosť v pokožke. Vytvárajú ochranný film, znižujú trenie medzi holiacou čepeľou a pokožkou, zabraňujú podráždeniu a vzniku škrabancov. Odporúčame ich pre ľudí s citlivou pokožkou. Môžu minimalizovať podráždenie a červené škvrny po holení, pretože sú vyrobené z prírodných zložiek a neobsahujú žiadne chemikálie. Umožňujú však holiacej čepeli lepšie kĺzať po pokožke, čo znamená pre citlivú pokožku veľkú úľavu.

Pri výbere oleja, mlieka, gélu, peny či krému na holenie je dôležité zvážiť typ pokožky a osobné preferencie. Môžete preferovať napríklad nejakú konkrétnu vôňu alebo konkrétne zloženie, ale u nás si môžete vybrať z viacerých alternatív. Nakúpte ešte dnes.

Viac
39 výsledkov
Zoradiť podľa