Keen Strok

Keen Strok je španielska profesionálna vlasová kozmetika. Na trhu je od roku 1978 a vyznačuje sa kvalitnými intenzívnymi farbami na vlasy, produktami pre dokonalý styling či profesionálnou starostlivosťou o vlasy a vlasovú pokožku.

Značka Keen Strok je známa kvalitnými a intenzívnymi farbami na vlasy s dlhotrvajúcimi výsledkami farbenia. Okrem farieb však ponúka aj širokú škálu stylingových produktov, ako sú gély, laky či tužidlá. Tiež má mnoho produktov na starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku, ako sú napríklad šampóny, kondicionéry, masky a oleje navrhnuté tak, aby poskytovali vlasom a vlasovej pokožke optimálnu starostlivosť a hydratáciu. Značka Keen Strok vyvinula aj vitamínové ampulky na poškodené a zničené vlasy, ale aj rôzne regeneračné a obnovujúce ampulky či ampulky s výživou a rozjasňujúcim efektom.

Všetky produkty značky Keen Strok spĺňajú najvyššie štandardy kvality a vyhovujú aj potrebám profesionálnych kaderníkov. Od roku 1978 si značka Keen Strok vybudovala v oblasti profesionálnej vlasovej kozmetiky výnimočnú povesť a stala sa obľúbenou značkou medzi profesionálnymi kaderníkmi po celom svete. Niet sa čomu čudovať. Vo všetkých svojich produktoch totiž kombinuje kvalitu, dlhoročné skúsenosti a inovácie v oblasti profesionálnej vlasovej kozmetiky.

Vo svojich produktoch značka Keen Strok kombinuje viaceré antioxidačné prísady. Kolagén vlasom dodáva pružnosť, odolnosť proti lámaniu a posilňuje vlasové vlákna. Priaznivo pôsobí aj na vlasovú pokožku, kde pomáha pri regenerácií prírodného kolagénu vo vlasovom vačku. Komplex kyseliny hyalurónovej vlasom a aj vlasovej pokožke dodáva hydratáciu. Keratín sa podieľa pri hĺbkovej obnove poškodenej časti vlasu. Pôsobí hydrofóbne a vodotesne, čím zabraňuje strate prirodzenej hydratácie. Makadamiový olej vyplňuje zničené vlákna a pomáha pri zachovaní prirodzenej hydratácie. Kofeín pomáha zvyšovať mikrocirkuláciu na epidermálnej úrovni a podporuje lepšie bunkové dýchanie.

    Viac
    14 výsledkov
    Zoradiť podľa