Keen Strok

Keen Strok je španielská profesionálna vlasová kozmetika. Na trhu je od roku 1978 a vyznačuje sa kvalitnými intenzívnymi farbami na vlasy, dokonalým stylingom a starostlivosťou o vlasy a vlasovú pokožku. Vo svojich zloženiach má vysoký obsah antioxidačných aktívných látok. Ich produkty sú známe obsahom účinných látkok ako:

Kolagén, ktorý sa po určitej dobe z organizmu a vlasov pomaly vytráca a preto je potrebné ho vlasom dodávať. Vlasom dodáva pružnosť, odolnosť voči lámaniu a posilňuje vlasové vlákna. Priaznivo pôsobí aj na vlasovú pokožku kde napomáha pri regenerácií prírodneho kolagénu vo vlasovom vačku

Komplex kyseliny hyalurónovej - kys. hyalurónovú môžeme poznať ako výplň v estetickej medicíne alebo aj ako súčasť kĺbov a chrupaviek. Kyselina hyalurónová je hlavne hydratačná látka, to znamená, že vlasom a aj vlasovej pokožke dodá hydratáciu.

Keratín - podieľa sa pri hĺbkovej obnove poškodenej časti vlasu, pôsobí hydrofóbne a vodotesne, tým zabraňuje strate prirodzenej hydratácie.

Makadámiový olej - obsahuje kyseliny omega 7- typ hydrofóbnych biomolekúl, ktorý vytvára vo vlase a aj vo vlasovej pokožke ochranný film, ktorý vyplňuje zničnené vlákna a taktiež napomáha pri zachovaní prirodzenej hydratácie.

Kofeín - známy najmä svojou prítomnosťou v káve, ale rovnako slúži ako dobrý stimulant centrálneho nervoveho systému. Jeho prítomnosť v produktoch pomáha zvyšovať mikrocirkuláciu na epitermálnej úrovni a podporuje lepšie bunkové dýchanie.

    Viac
    19 výsledkov
    Zoradiť podľa