Pedikérske kreslá

Kreslá pre kozmetiku a pedikúru sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia v kozmetických salónoch a salónoch pre pedikúru. Sú navrhnuté tak, aby zabezpečili komfort a efektivitu pre kozmetičky alebo pedikérky. Rovnako sa v nich však pohodlne musia cítiť aj klienti.

Kreslá pre pedikúru by mali byť plne nastaviteľné, aby umožnili kozmetičkám a pedikérkam prispôsobiť si ich podľa potreby. Klienti zas ocenia pohodlné sedadlo a možnosť nastavenia polohy tak, aby sa cítili počas kozmetických alebo pedikérskych procedúr pohodlne. Kreslá by mali mať umývateľné čalúnenie alebo antibakteriálne povrchy, alebo by aspoň mali byť vyrobené z takých materiálov, ktoré sú odolné proti vode a rôznym chemikáliám, aby sa ľahko udržiavali v čistote.

Pri kreslách pre pedikúru a kozmetiku sa veľký dôraz kladie aj na ich dizajn. Kozmetičky a pedikérky si vyberajú kreslá tak, aby čo najlepšie ladili s interiérom ich kozmetického salónu. Prispieva to k celkovému vizuálnemu dojmu.

Žiadna kozmetička a pedikérka si nevie predstaviť svoju prácu bez kvalitného kresla. Najdôležitejšie je, aby boli tieto kreslá kvalitné, pohodlné a funkčné. Tak zabezpečia maximálny komfort pre klientov, ale zároveň aj pre samotné pedikérky a kozmetičky.


Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Viac
29 výsledkov
Zoradiť podľa