C: EHKO

Značka C:EHKO je známa koncentrovanými a mnohostrannými výrobkami, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali aj tie najvyššie nároky. C:EHKO kladie pri vývoji svojich produktov dôraz na výber tých najcennejších surovín a starostlivo vybraných zložiek. Vytvára prírodné a vysokoúčinné receptúry, ktoré majú vynikajúcu znášanlivosť a nespôsobujú žiadne podráždenie.

Pri vývoji produktov C:EHKO dbá na vytváranie receptúr obsahujúcich prírodné a vysokoúčinné zložky s cieľom dosiahnuť optimálnu účinnosť a zároveň zabezpečiť dobrú znášanlivosť produktu. Značka sa zaväzuje k tomu, aby výroba jej produktov bola šetrná k životnému prostrediu, a preto väčšinu výrobkov vyrába vo výrobnom postupe, ktorý šetrí energiu. C:EHKO si udržiava kvalitu a dôveru zákazníkov aj tým, že všetky svoje výrobky vyrába výhradne v Nemecku.

Medzi produkty značky C:EHKO patrí napríklad krémový oxidant, ktorý sa používa v spojení s farbami na obočie a slúži na oxidáciu farby, čím sa dosahuje požadovaný farebný výsledok. Samozrejme, C:EHKO vyrába aj samotné farby na obočie a riasy.

C:EHKO si zakladá na tom, aby vyrábalo len kvalitné a efektívne produkty s prírodným zložením a s ohľadom na environmentálnu udržateľnosť.

Viac
2 výsledky
Zoradiť podľa