Starostlivosť o nechty

Pestované a čisté nechty sú vizitkou každej ženy, preto by mala byť starostlivosť o ne samozrejmosťou. Ostrihať a nalakovať nechty však nestačí. Je dôležité aby boli nielen pekné ale aj hebké a upravené.

Starostlivosť o nechty spočíva v používaní prospešných olejčekov na nechty, ktoré ich hydratujú a nechty sa tak stávajú odolnejšie a silnejšie. Na odstraňovanie nechtovej kožičky použite gélový odstraňovač kožičky. Ten zmäkčí pokožku v okolí nechta a umožní ľahké a bezpečné zatlačenie. Ak máte slabé a krehké nechty, tak začnite používať posilňujúci lak na nechty, ten ich posilní a obmedzí ich lámavosť. Nechty budete mať odolné a silné. Aby ste mali pekné a lesklé nechty, začnite používať lesk na nechty z našej ponuky, vďaka nemu budú krásne lesklé.

Máme tu aj pomoc pre tie z vás, ktoré pracujete v záhrade alebo priemysle a vaše ruky sa trápia s nečistotou v okolí nechtov, ktorá sa nedá zmyť. Máme pre vás odstraňovač kožičky a nečistôt v okolí nechtov. Vďaka nemu šetrne odstránite nečistoty a to bez použitia kief.

Viac

Podkategórie

4 výsledky
Zoradiť podľa