Šampóny, mydlá a kondicionéry na bradu

U nás nájdete šampóny a kondicionéry špeciálne navrhnuté pre starostlivosť o bradu. 

Šampóny na bradu majú zloženie, ktoré efektívne bradu očistí od nečistôt a mastnoty. Obsahujú prírodné oleje a výživné látky, ktoré jej dodajú lesk a zdravý vzhľad. Často majú extrémne príjemnú vôňu, ktorá urobí z umývania brady zážitok. Niektoré šampóny špeciálne vyvinuté na citlivú pokožku môžu obsahovať aj protizápalové zložky, ktoré pomáhajú udržiavať pokožku pod bradou zdravú.

Šampóny sa používajú veľmi jednoducho. Aplikujú sa na mokrú bradu, jemne sa s nimi brada premasíruje a napokon sa opláchne vodou.

Kondicionéry dodávajú brade, hydratáciu a jemnosť. Pomáhajú uľahčiť jej rozčesávanie, čím znižujú mieru poškodenia pri úprave. Obsahujú výživné látky, ktoré pridávajú brade vitalitu a hydratujú pokožku. Mnohé majú extra osviežujúci efekt a pridávajú tak pokožke pocit sviežosti.

Každý muž však má iné potreby, čo sa týka brady a pokožky. Preto vyberajte produkty na úpravu brady naozaj starostlivo. Ak si vyberiete správne, môžete si byť istí, že šampón a kondicionér vám zaručí dokonalé a šetrné vyčistenie brady. Nielenže tieto produkty dodajú vašej brade krásny lesk a zdravie, ale aj nádhernú vôňu.

Viac
26 výsledkov
Zoradiť podľa