Barber šampóny a kondicionéry

Barber šampóny a kondicionéry na vlasy sú špeciálne vyvinuté pre mužskú vlasovú starostlivosť. Majú naozaj špecifické výhody pre mužskú pokožku a vlasy.

Barber šampóny dôkladne vlasy očistia a rovnako aj pokožku hlavy zanechajú čistú. Zbavia ju všetkého nadbytočného oleja, nečistôt a produktov, ktoré páni na úpravu vlasov často používajú. Majú príjemnú vôňu, a tak si dokážu muži v barber salónoch pri umývaní vlasov naozaj oddýchnuť. Mnohé obsahujú aj hydratačné zložky, aby udržali vlasy zdravé.

Barber kondicionéry poskytujú vlasom hlbokú hydratáciu a výživu. Zlepšujú ich štruktúru a celkovú kondíciu. Vďaka nim vlasy dosahujú zdravý lesk. Podobne ako šampóny aj kondicionéry majú naozaj príjemnú vôňu a dopĺňajú celkový zážitok v barber salóne.

Pri výbere barber šampónov a kondicionérov zvážte typ vlasov a vaše osobné preferencie. Môžete skúsiť experimentovať s rôznymi značkami, aby ste našli takú, ktorá bude najviac vyhovovať vašim konkrétnym požiadavkám. Vyskúšajte napríklad barber šampóny a kondicionéry Nishman, Reuzel, Colorwin či Ralls.

Viac
37 výsledkov
Zoradiť podľa