Tupírovacie hrebene

Tupírovacie hrebene sú špeciálne hrebene, ktoré sa používajú pri účesoch k vytvoreniu objemnejších vlasov. Majú špeciálny dizajn, ktorý umožňuje jemné oddelenie vlasov a ich postupné nadvihovanie už pri korienkoch. Je však dôležité tupírovať vlasy opatrne, aby ste si ich nepoškodili. To sa dá dosiahnuť tupírovacím hrebeňom, ktorý je užitočným nástrojom pri tvorbe objemu a výrazných účesov.

Naša ponuka tupírovacích hrebeňov (Kiepe, Olivia Garden, Eurostil) bola vytvorená tak, aby ste si z nej mohli vybrať naozaj ten správny hrebeň ideálny pre vaše potreby. Tieto hrebene môžu mať rôzne špice, napríklad plastové alebo kovové. Plastový špic poskytuje jemné a kontrolované tupírovanie, čo je ideálne pre jemnejšie a tenšie vlasy. S týmto hrebeňom dosiahnete štruktúru a objem, ktorý vás naozaj nadchne. Ak však preferujete robustnejšiu konštrukciu, odporúčame vám hrebeň s kovovým špicom. Kovový špic vám umožní vytvoriť intenzívnejšie a dramatickejšie tupírovanie, čo je skvelé pre hustejšie vlasy alebo pri výrazných stylingoch.

Nezáleží, či ste profesionálny kaderník, alebo si jednoducho chcete dopriať skvelý účes len tak, naše tupírovacie hrebene s plastovým alebo kovovým špicom sú presne to, čo potrebujete. Majú ergonomický dizajn, čo zabezpečuje pohodlnú manipuláciu s nimi a zároveň zaručuje aj kvalitný výsledok.

Vyberte si z našej širokej škály tupírovacích hrebeňov a doprajte svojim vlasom ten správny druh starostlivosti. Naše tupírovacie hrebene s plastovým alebo kovovým špicom vám umožnia dosiahnuť úplne nový rozmer objemu vo vašich vlasoch.

Viac
18 výsledkov
Zoradiť podľa