Zariadenia na ohrev vosku

Ak chcete používať na odstraňovanie chĺpkov depilačný vosk, určite budete potrebovať zariadenie na ohrev vosku. Jeho účelom je zabezpečiť, aby vosk dosiahol správnu teplotu na úplné roztavenie, čo je dôležité pre optimálne odstránenie chĺpkov.

Zariadenia na ohrev vosku nahrejú depilačný vosk veľmi jednoducho a rýchlo. Pracuje sa s nimi ľahko. Vosk proste roztopia a vy ho môžete pohodlne naniesť na pokožku. U nás nájdete ohrievače depilačného vosku, ktoré sú ergonomicky tvarované, aby sa pohodlne držali v ruke. Môžete ich používať v domácom prostredí, ale stali sa obľúbenými pomocníkmi aj v kozmetických salónoch.

Ohrievače depilačného vosku zohrejú depilačný vosk na potrebnú teplotu veľmi rýchlo. Urýchľuje to proces celej depilácie. Depilačný vosk môžete v modernejších zariadeniach zahriať aj na presnú teplotu. Vďaka tomu sa ním nepopálite. Väčšina nami distribuovaných zariadení na ohrev vosku však funguje na tom princípe, že jednoducho do zaradenia vložíte depilačný vosk a počkáte 10 až 20 minút, kým sa vosk neroztopí. Potom môžete pohodlne prejsť k depilácii.

Viac
3 výsledky
Zoradiť podľa