Príslušenstvo k holeniu

Čo potrebuje na holenie každý muž alebo barber? Na aplikáciu holiaceho mydla alebo krému potrebuje štetku na holenie. Vďaka nej vytvorí hustú a bohatú penu. U nás nájdete v ponuke mnoho rôznych typov, a to vrátane tých z vysoko kvalitnej zvieracej srsti, ale aj zo syntetických materiálov. 

Máme aj aplikátory na vodu po holení. Vďaka našim rozprašovačom bude nanášanie vody po holení jednoduché a presné. Na výber máme aj množstvo kvalitných holiacich mydiel alebo krémov. Ak chcete, aby bolo holenie pre vás pohodlné a hladké, mali by ste výberu holiaceho mydla či krému venovať naozaj veľkú pozornosť. Na napenenie holiaceho mydla môžete využiť aj misku na holenie. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám uľahčili tvorbu peny.

Základom pre holenie je samozrejme kvalitná žiletka. Existuje mnoho druhov žiletiek od klasických jednorazových až po vymeniteľné holiace hlavy. Ak používate holiace strojčeky s vymeniteľnými hlavami či žiletkami, určite využijete aj príslušenstvo na ich čistenie a údržbu. Po holení môžete použiť balzám alebo krém po holení. Pomôže vám upokojiť pokožku. Pri holení zas využijete kamence na zastavenie krvácania. Často majú aj antiseptické vlastnosti a pomáhajú pokožke zahojiť sa.

Nájdete u nás aj rôzne iné pomôcky k holeniu, či už sú to rôzne holiace oleje, krémy, toniká alebo iné produkty, ktoré sú pre barber shopy nevyhnutnosťou, rovnako ako profesionálne barber holiace strojčeky s vymeniteľnými žiletkami. Boli navrhnuté na profesionálne holenie, majú kvalitné oceľové čepele a určite vás nikdy nesklamú.

Viac
58 výsledkov
Zoradiť podľa