Dennis Bernard inc.

Dennis Bernard začal pracovať v salóne svojho otca Eugena v Union New Jersey. Po mnohých rokoch s vedením svojho otca sa Dennis dokázal naučiť podnikaniu a získať vedomosti, aby sa jedného dňa stal budúcim kaderníkom, majiteľom salónu a vlastníkom kaderníckeho reťazca. V roku 1981 Dennis a jeho otec po zabezpečení štátnej licencie NJ vyvinuli nový inovatívny produkt, ktorý zmenil priebeh služieb farieb vlasov v rámci kozmetického priemyslu. Použitím metód Jheri Redding olejov ako kondicionérov boli presnými meraniami nakonfigurované tak, aby vyvíjali výrobok, ktorý by podmienil elimináciu vyblednutia, zvýšenia pokrytia a zrýchlenie služieb farieb vlasov na menej ako 15 minút. 

V roku 1986 sa začal uvádzať na trh prevratný produkt POWERTOOL, ktorý povýšil farbenie vlasov na svoju ďalšiu úroveň.  A tak sa narodil akcelerátor  farieb TCA.

V priebehu ďalších rokov spoločnosť Dennis Bernard Inc. pokračuje vo vývoji a vytváraní nových riešení problémov v salónoch pod názvom POWERTOOLS pre profesionálnych kaderníkov pre farebné a chemické služby. 

Všetky produkty sú založené na rastlinných extraktoch a sú formulované tak, aby oživili vlasy a predĺžili životnosť vašej farby. Nehovoriac o tom, že všetky výrobky sú balené v 100% recyklovateľných fľašiach a tubách. 

Na každom z nás sa každodenne inšpirujeme skutočnou krásou. To je to, čo poháňa a poháňa túto spoločnosť.

Viac
2 výsledky
Zoradiť podľa