Dennis Bernard inc.

Značka Dennis Bernard sa v kozmetickom priemysle považuje za renomovanú značku známu svojimi inovatívnymi produktmi a riešeniami pre farbenie vlasov.

Značku založil Dennis Bernard, ktorý pôvodne pracoval v salóne svojho otca Eugena v New Jersey. Aj vďaka jeho vplyvu a vďaka dlhoročným skúsenostiam mal potrebné znalosti a zručnosti na to, aby sa mohol venovať kariére kaderníka. Postupne sa stal majiteľom siete kaderníckych salónov.

V roku 1981 Dennis Bernard spolu so svojím otcom predstavili revolučný produkt, ktorý zmenil farbenie vlasov v kozmetickom priemysle. Produkt inšpirovaný olejmi Jheri Redding starostlivo vyvinuli tak, aby vlasy upravil, zabránil ich vyblednutiu, zvýšil krytie a urýchlil farbenie vlasov. Išlo o inovatívny prístup, ktorý pripravil pôdu pre úspech značky a položil základy pre jej budúci vývoj.

Jedným z hlavných míľnikov pre Dennisa Bernarda bolo uvedenie produktu POWERTOOL v roku 1986. Týmto pozdvihol farbenie vlasov na ešte vyššiu úroveň. Uvedenie produktu TCA Color Accelerator ešte viac upevnilo reputáciu značky. Stala sa synonymom špičkových riešení pre profesionálnych kaderníkov v oblasti farbenia.

Značka Dennis Bernard naďalej sústreďuje svoju energiu na vývoj nových riešení. V rámci rady produktov POWERTOOL ponúka mnoho produktov na báze rastlinných výťažkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vlasy omladili a predĺžili žiarivosť farby. Navyše, všetky produkty značky Dennis Bernard sú zabalené v stopercentne recyklovateľných obaloch, fľašiach a nádobách.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa