Kadernícke pláštenky

Kadernícke pláštenky majú ochrániť oblečenie zákazníkov počas strihania, farbenia, chemického ošetrenia alebo iných úprav vlasov. Sú navrhnuté tak, aby minimalizovali znečistenie a poškodenie oblečenia zákazníkov počas starostlivosti o vlasy.

Pláštenky sú najčastejšie vyrobené z vodoodolných a odolných materiálov, ako je napríklad PVC, nylon alebo im podobné materiály, ktoré bránia prenikaniu vody, farieb a chemikálií na oblečenie a pokožku zákazníka. Obvykle pokrývajú celú hornú časť tela zákazníka, vrátane ramien, hrudníka a chrbta. Môžu mať rôzne spôsoby zapínania, ako sú napríklad gombíky, suchý zips a podobne. To umožňuje pohodlné a bezpečné upevnenie pláštenky okolo krku zákazníka.

Kadernícke pláštenky bývajú v rôznych farbách a s rôznymi vzormi, aby dodali salónu profesionálny vzhľad a aby mali zákazníci pocit, že sú naozaj v dobrých rukách. Niektoré sú určené na jedno použitie, ale máme v ponuke aj také (BraveHead, Eurostil), ktoré sú vyrobené na použitie opakované. Tie jednoducho vyperieme, vydezinfikujeme a znovu použijeme.

Viac
67 výsledkov
Zoradiť podľa