Barbicide

Barbicide je známa a dôveryhodná značka, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu dezinfekčných roztokov a sprejov pre holičov, kaderníkov a barberov.

Príbeh značky začal už v roku 1947 v New Yorku, keď učiteľka prírodných vied, Maurice King, vyvinula prvý dezinfekčný roztok s cieľom stanoviť vyšší štandard sanitácie nástrojov v oblasti kaderníctva a holičstva. Jej snahy eliminovať baktérie z hrebeňov, strojčekov a iných nástrojov sa stali prelomovým vzorcom v oblasti hygieny v tomto odvetví.

Barbicide sa dnes špecializuje na výrobu účinných dezinfekčných roztokov a sprejov, ktoré sú navrhnuté tak, aby eliminovali baktérie a zabezpečili bezpečné prostredie pre holičov, kaderníkov, barberov, ale aj ich zákazníkov. Svojou históriou a dlhoročnou tradíciou si Barbicide získala dôveru profesionálov v oblasti kaderníctva a holičstva a jej produkty používajú svetoznáme salóny.

Neskôr značku Barbicide odkúpila spoločnosť BlueCo, ktorá stále vyrába a distribuuje tieto dezinfekčné produkty. Okrem klasických dezinfekčných roztokov však dnes ponúka aj iné produkty, ako je napríklad púder na podráždenú pokožku po holení alebo strihaní a spreje na strojčeky.

Vysoká účinnosť a jednoduchá aplikácia dezinfekčných roztokov a sprejov Barbicide si získala dôveru a obľubu u kaderníkov a holičov. Aj vďaka tomu si značka Barbicide udržiava svoje vedúce postavenie v kaderníckom odvetví.

Viac
2 výsledky
Zoradiť podľa