Nitrilové rukavice

Ak ste alergickí na latex, máme pre vás dobrú správu. U nás nájdete aj alternatívu latexových rukavíc - rukavice nitrilové. Kvalitné nitrilové rukavice sú vyrobené zo syntetického kaučuku a predstavujú ideálnu alternatívu pre tých, ktorí sú alergickí na latex. Tieto rukavice sú známe svojou vysokou pevnosťou a odolnosťou proti prerezaniu, čo ich robí vhodnými pre rôzne profesionálne účely.

V porovnaní s latexovými rukavicami sú nitrilové rukavice pevnejšie. Vďaka svojej odolnosti sa nitrilové rukavice často označujú aj ako lekárske. Sú schopné poskytnúť spoľahlivú ochranu nielen pri kaderníckych úkonoch, ale aj v medicínskom prostredí.

U nás si môžete vybrať z rôznych farieb a veľkostí nitrilových rukavíc. Vyberte si tie, ktoré budú najlepšie vyhovovať vašim potrebám. Vaše ruky si totiž zaslúžia tú najlepšiu ochranu pri práci s chemikáliami, farbami a inými látkami a naše nitrilové rukavice vám ju určite zabezpečia.

Chráňte si vaše ruky spoľahlivými a pevnými rukavicami, ktoré sú ideálne pre rôzne profesionálne účely. Vyberte si zo širokej ponuky nitrilových rukavíc a pracujte s istotou.

Viac
8 výsledkov
Zoradiť podľa