AUCOLA

Nemecká značka AUCOLA prináša vynikajúce produkty pre krásu obočia a rias. Tento profesionálny výrobca nemeckej kozmetiky je synonymom spoľahlivosti, vysokej kvality i cenovej dostupnosti prémiových produktov.

AUCOLA má v ponuke výnimočne kvalitné farby na obočie a riasy, ktoré boli navrhnuté tak, aby poskytli dlhotrvajúce výsledky s maximálnou odolnosťou farby a s minimálnym podráždením. Odporúčame aj roztoky na odmastenie pokožky pred farbením, micelárne odličovače a odstraňovace zafarbenia z pokožky. V produktoch AUCOLA sú použité len vysokokvalitné zložky, ktoré zabezpečujú optimálnu pigmentáciu a bezpečné použitie produktov.

V sortimente značky AUCOLA nájdete množstvo kozmetických produktov na telo, obočie i riasy. Medzi špičkové produkty patria farby na obočie a riasy, ktoré sú k dispozícii v rôznych odtieňoch a kvalitné oxidanty, ktoré sú nevyhnutné pre správne miešanie farieb a pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

AUCOLA si uvedomuje dôležitosť profesionálnych služieb v oblasti krásy, a preto kladie dôraz na cenovú dostupnosť svojich produktov. Stala sa obľúbenou značkou profesionálnych kozmetičiek, ktoré vďaka jej produktom môžu klientkam zabezpečiť výnimočne luxusné služby za dostupné ceny. Pokojne si však môžete tieto produkty zadovážiť aj na súkromné účely.

Nezáleží na tom, či hľadáte produkty pre farbenie obočia, rias alebo k inej kozmetickej úprave, AUCOLA sa stane vašim spoľahlivým partnerom.

Viac
5 výsledkov
Zoradiť podľa