BusyB by AngryBeards

BusyB je podznačka od tímu Angry Beards, ktorá sa zameriava na vytváranie zaujímavých výrobkov pre ženy. Produkty sú českej kvality a navrhnuté s dôrazom na originalitu a prírodné ingrediencie.

Medzi produkty značky BusyB patrí napríklad obľúbený balzam na pery s mentolovou príchuťou. Osviežujúci balzam na pery značky BusyB je nielen účinný pri hydratácii pier, ale dodáva im aj osvieženie. Mentolová príchuť totiž poskytuje chladivý efekt a pomáha pery nielen hydratovať, ale vďaka tomu, že balzam je vytvorený z prírodných zložiek ich aj chráni a dodáva im výživu a vitamíny.

Okrem balzamov na pery značka BusyB od Angry Beards ponúka aj ďalšie skvelé výrobky pre ženy. Ich kultovým produktom je napríklad gél AntiRub Move It zabraňujúci poteniu na intímnych partiách, medzi stehnami a pod prsiami, čo dokáže ženy potrápiť nielen v letných mesiacoch. BusyB však svojimi skvelými produktmi dopraje každej žene pocit komfortu a čistoty.

Všetky výrobky značky BusyB od Angry Beards kombinujú moderné trendy v kozmetike, českú kvalitu a prírodné ingrediencie. BusyB je totiž funkčná kozmetika určená všetkým ženám, ktoré chcú naozaj kvalitnú starostlivosť.  

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa