Kozmetické a pedikérske stoličky a taburetky

Kozmetické stoličky a taburetky sú dôležitým vybavením všetkých kaderníckych salónov. Klienti trávia v kozmetických stoličkách a na taburetkách naozaj veľa času, a preto sa v nich musia cítiť pohodlne. Kaderníkovi na druhú stranu musia umožňovať jednoduchý prístup ku klientovi. Je výhodné, ak majú regulovateľnú výšku a polohu operadla. Dôležité je aj kvalitné polstrovanie, aby mal klient počas náročných procedúr dostatočný komfort. Obvykle sú kozmetické stoličky vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, aby boli odolné proti vlhkosti a ľahko sa čistili.

Od kozmetických taburetiek najčastejšie očakávame kompaktnosť a aby sa ľahko presúvali. Ich hlavnou náplňou je, aby umožnili kaderníkovi či kozmetičke pohodlný pohyb po salóne. Aj taburetky by však mali mať kvalitné polstrovanie, aby boli pre klientov dostatočne pohodlné. Dôležitým faktorom je stabilita. Samozrejme, aj dizajn taburetky hrá veľkú úlohu. Mal by odrážať celý vizuál kaderníckeho salónu.

Kozmetické stoličky a taburetky sú neoddeliteľnou súčasťou kozmetických salónov. Mali by ste vybrať taký nábytok, ktorý bude spĺňať všetky vaše potreby a požiadavky. Zvážte nielen pohodlie pre vašich klientov, ale aj funkčnosť, kvalitu materiálov a dizajn.

Viac
3 výsledky
Zoradiť podľa