Pinzety

K starostlivosti o obočie budete určite potrebovať aj pinzetu. A nie jednu. Pri výbere pinzety na trhanie obočia je však potrebné zvážiť niekoľko faktorov.

Dbajte o to, aby bola vaša pinzeta vyrobená z materiálov, ktoré sú odolné proti korózii. Medzi najobľúbenejšie pinzety patria tie, ktoré sú vyrobené z nerezovej alebo titánovej ocele. Rozhodujúcim je aj tvar špičiek. Existujú totiž rôzne tvary. Môžu byť oblé, špicaté alebo lopatkové. Výber, samozrejme, závisí od vašich preferencií a tiež od toho, aký typ úpravy obočia preferujete. Tomu, samozrejme, prispôsobte aj veľkosť pinzety. Mala by vám dobre sadnúť do ruky a malo by sa vám s ňou výborne pracovať. Ak s pinzetou pracujete často a využívate ju aj vo svojej profesii, tak určite siahnite po produkte, ktorý má ergonomický dizajn, aby ste vydržali trhať obočie svojim klientkam aj celý deň.

Medzi najpopulárnejšie značky, ktoré ponúkajú kvalitné pinzety na trhanie obočia, patrí napríklad značka Kiepe. V ponuke máme aj krásne farebné pinzety na obočie so šikmým hrotom, ale aj klasické s rôznymi špičkami. So značkou Kiepe určite trafíte do čierneho a vytrhnete každý jeden chĺpok bez námahy.

Viac
8 výsledkov
Zoradiť podľa