Sprchové šampóny a mydlá

Hľadáte sprchové gély, krémy a peelingy? Tu ich určite nájdete. Ste na správnom mieste. Či už hľadáte produkt s osviežujúcou vôňou, alebo extra hydratačný, určite nájdete ten, ktorý bude vyhovovať vašim individuálnym potrebám. Môžete sa tešiť, že sprchový gél z našej ponuky nielenže vašu pokožku očistí, ale aj osvieži a dodá jej príjemnú vôňu. Telové krémy okrem toho poskytnú pokožke hĺbkovú hydratáciu. Telové peelingy na druhej strane pomôžu odstrániť z pokožky odumreté kožné bunky, a tak bude ešte hebkejšia a jemnejšia. Všetky tieto produkty spolu vytvárajú neodolateľnú kombináciu luxusnej starostlivosti o telo.

Máme produkty na suchú, normálnu, ale aj citlivú pokožku. Veľmi jemne odstránia nečistoty a zanechajú ju hydratovanú a sviežu. Na pamiatku jej zanechajú aj krásnu a intenzívnu vôňu.

Vyberte si aj z našej ponuky tekutých a tuhých mydiel. Tekuté mydlá sú extra praktické, používajú sa veľmi ľahko a sú obohatené o rôzne hydratačné alebo osviežujúce zložky. Nájdete u nás rôzne druhy tekutých i tuhých mydiel od jemných až po hypoalergénne, ktoré odporúčame na citlivú pokožku. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete mydlo tekuté, alebo tradičné tuhé mydlo, určite v našej ponuke nájdete to, čo hľadáte.

Viac
36 výsledkov
Zoradiť podľa