Balzámy a vody pred a po holení

Trápia vás po holení nepríjemné pocity, ako je napríklad svrbenie, suchá koža alebo jej začervenanie? Príčinou môže byť zlý postup holenia, nedostatočne ostrá britva, nesprávne ošetrená pokožka alebo jej zvýšená citlivosť.

Ak chcete svoju pokožku upokojiť a zabrániť jej podráždeniu, začnite používať vodu po holení. Vašu pokožku hydratuje a zmierni tak svrbenie i začervenanie. Mnohé navyše obsahujú aj zložky, ako sú napríklad aloe vera, ktoré môžu vašu pokožku naozaj účinne upokojiť. Vody pred a po holení poskytnú vašej pokožke okamžitú úľavu od svrbenia a podráždenia. Vašu pokožku hydratujú, upokoja, otvoria jej póry a znížia aj riziko zarastania chĺpkov. Navyše majú aj príjemnú vôňu, ktorú oceníte vy aj vaša polovička.

Pokožku po holení upokojí aj balzam. Zmierňuje podráždenie, začervenanie a zabezpečí dostatočnú hydratáciu. Mali by ste však voliť produkty, ktoré neobsahujú alkohol, a to hlavne v prípade, ak máte suchú alebo citlivú pokožku. Balzamy obsahujú zložky, ktoré majú upokojujúce vlastnosti a pomáhajú udržiavať vašu pokožku hydratovanú.

Používajte pred a po holení správne produkty a dodržiavajte správny postup holenia, ak sa chcete zbaviť začervenania či svrbenia.

Viac
59 výsledkov
Zoradiť podľa