Sprchovacie gély, krémy a peelingy

Sprchové gély slúžia na očistenie tela počas sprchovania. V spojení s vodou vytvoria naozaj bohatú penu. Môžu byť tekuté alebo viac gélové a zanechávajú na tele sviežu vôňu. Obľúbené sú napríklad sprchové gély od značky Kallos, Fresh Juice alebo Green Pharmacy. Sprchové gély môžu byť obohatené aj o rôzne hydratačné látky, vitamíny alebo éterické oleje.

Na hydratáciu pokožky po umytí odporúčame používať telový krém. Môžete ho naniesť na celé telo po sprchovaní alebo po kúpeli. Poskytne vám intenzívnu hydratáciu, pokožku zjemní a môže jej dodať aj ďalšiu výživu, ak napríklad obsahuje vitamíny, oleje alebo ďalšie zaujímavé prísady. Ak budete pravidelne používať telový krém, zabránite pokožke, aby sa vysušovala a udržíte ju hebkú a sviežu.

Ak chcete, aby bola vaša pokožka čo najjemnejšia, odporúčame z nej pravidelne odstraňovať odumreté kožné bunky. Na tento účel slúžia telové peelingy, ktoré sa aplikujú na vlhkú pokožku a jemne sa do nej masírujú. Odstránením suchých častí a odumretých kožných buniek sa podporí obnovovacia vlastnosť kože.

Viac
13 výsledkov
Zoradiť podľa