Dr. Santé

Produkty pod záštitou značky Dr. Santé sú známe hlavne vďaka svojej vysokej kvalite. Boli navrhnuté špeciálne na starostlivosť o poškodené a oslabené vlasy. Predstavujeme vám širokú škálu vlasových produktov, ktoré sú plné prospešných prírodných zložiek, ako je napríklad arganový olej, makadamiový olej či keratín. Všetky tieto zložky majú za cieľ obnoviť prirodzenú krásu vašich vlasov a podporiť ich celkové zdravie.

Pri výbere vhodného produktu od značky Dr. Santé zvážte, aké špecifické potreby majú vaše vlasy a čo od daného produktu očakávate. Ak máte vlasy suché a lámavé, odporúčame vám produkty s arganovým olejom. Ten je obzvlášť prospešný, pretože je plný výživných a hydratačných zložiek. Ak chcete vlasy spevniť a dodať im silu, tak ideálne budú pravdepodobne produkty obsahujúce keratín.

Výberom správnej kombinácie produktov značky Dr. Santé môžete premeniť svoje vlasy na naozajstnú korunu ženskej krásy. Máte na výber zo širokej škály produktov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť nádherné a zdravé vlasy, po ktorých tak veľmi túžite. Používajte produkty značky Dr. Santé pravidelne a uvidíte, že veľmi rýchlo zbadáte zlepšenie ich celkového zdravia, vzhľadu a krásy.

V našej ponuke nájdete napríklad kondicionér na stimuláciu rastu vlasov alebo sprej na vlasy s výťažkami aloe vera na ľahké rozčesávanie. Máme rôzne šampóny, výživné kondicionéry, vyplňujúce spreje na vlasy, masky na stimuláciu rastu vlasov, na lámavé vlasy bez lesku alebo na vlasy slabé a poškodené, ale takisto aj olej na vlasy s konopným olejom a aminokyselinami.

Viac
36 výsledkov
Zoradiť podľa