Girlz Only

Girlz Only je anglický výrobca špecializujúci sa na suché šampóny. Suché šampóny značky Girlz Only patria medzi najpredávanejšie na medzinárodnom trhu. Nielenže očistia vaše vlasy, ale dodajú im aj objem, lesk a jemnú textúru. Zanechajú ich svieže a oživené.

Suché šampóny do značky Girlz Only majú množstvo výhod, ktoré ich robia jednou z najčastejších volieb na trhu. Suchý šampón Girlz Only má osviežujúci a ochladzujúci účinok a poskytne vám pocit sviežosti. Okrem čistenia dodá vašim vlasom aj objem a lesk a zlepší ich celkový vzhľad.  

Suchý šampón Girlz Only sa používa veľmi jednoducho. Stačí ho aplikovať na vlasy zo vzdialenosti 20 centimetrov, vysušiť alebo vyčesať. Pomôže vám udržať vo vlasoch aj farbu. Predlžuje trvácnosť farby. Účinne absorbuje aj prebytočný olej či mastnotu z pokožky hlavy a z vlasov a odstraňuje nepríjemný zápach. Vaše vlasy budú po použití suchého šampónu Girlz Only svieže a voňavé.

Suchý šampón značky Girlz Only odporúčame na použitie medzi klasickým umývaním vlasov. Vaše vlasy budú čisté a svieže bez potreby častého umývania. Je to naozaj praktické riešenie, keď potrebujete vlasy zbaviť mastnoty, ale nemáte čas si ich zmyť alebo vám okolnosti nedovoľujú si ich zmyť.

Od značky Girlz Only však môžete na trhu nájsť aj mnohé iné produkty. Odporučiť vám môžeme napríklad lak na vlasy s extra silnou fixáciou, alebo objemový lak so strednou fixáciou či iné stylingové produkty.

Viac
3 výsledky
Zoradiť podľa