Oleje na bradu

Ak sa chcete zbaviť krútenia, poletovania a krepatenia vašej brady, vyskúšajte oleje na bradu. Oceníte, že vaša brada po ošetrení olejom bude nielen krásne uhladená, ale už na prvý pohľad vitálna a zdravá.

Olej na bradu účinne chráni bradu a aj pokožku pod ňou. Zmierňuje svrbenie a podráždenie. Úspešne bojuje aj so suchou pokožkou, pretože jej dodáva potrebnú hydratáciu.

Ak sa rozhodnete použiť olej na bradu, je to veľmi rýchle. Jednoducho nanesiete niekoľko kvapiek oleja na svoje ruky a následne ich votriete do umytej brady.

Oleje na bradu sú naozaj skvelým doplnkom pre každého muža, ktorý chce udržať svoju bradu v dobrej kondícii a vyhnúť sa krepateniu či krúteniu. Po použití oleja budete môcť bradu lepšie tvarovať. Ochránite nielen bradu, ale aj pokožku pod ňou pred vysušením a podráždením. Mnohé oleje, ktoré máme v ponuke, napríklad tie od značky Nishman alebo Pan Drwal, obsahujú aj rôzne upokojujúce zložky, aby zmiernili svrbenie a podráždenie pokožky. Poskytujú jej aj potrebnú hydratáciu a majú aj príjemnú vôňu. Určite si ich obľúbite.

Viac
35 výsledkov
Zoradiť podľa