Extra silná fixácia

Prezrite si našu ponuku pomád na vlasy s extra silnou fixáciou od značky Hey Joe!, NishMan a Reuzel. Pomády na vlasy s extra silnou fixáciou udržia váš účes na mieste celý deň.

Pomády od Hey Joe! sú známe výnimočnou kvalitou a spoľahlivosťou. Ponúkajú mimoriadne silnú fixáciu, vďaka čomu váš účes zostane neporušený aj v náročných podmienkach. Majú bohatú textúru a príjemnú vôňu. Preto ich odporúčame pre každodenné použitie i špeciálne príležitosti.

Značka NishMan prináša pomády, ktoré sú navrhnuté tak, aby ste mali nad svojím účesom dokonalú kontrolu po celý deň. Extra silná fixácia a ľahká textúra robia z týchto pomád ideálnu pomôcku pre tvorbu rôznych štýlov účesov od klasických až po extravagantné. Vďaka inovatívnej receptúre udržia vlasy na mieste a dodajú im zdravý lesk.

Ničím nezaostávajú ani pomády s extra silnou fixáciou od značky Reuzel. Tieto pomády sú veľmi obľúbené, tak medzi profesionálmi, aj domácimi používateľmi. Majú extra silnú fixáciu a jedinečné vône. Preto sú ideálne, ak hľadáte dokonalý účes s dlhotrvajúcim efektom a chcete sa odlíšiť.

Máme širokú škálu produktov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Všetky naše pomády vám zaručia maximálnu kontrolu nad účesom. V receptúrach nájdete len tie najlepšie ingrediencie pre zdravé a lesklé vlasy. Pomády sa nanášajú veľmi ľahko a jednoducho. Môžete si vybrať z rôznych vôní a dodať tak vášmu účesu ešte väčší šmrnc.

Nech už preferujete akýkoľvek štýl, v našej ponuke si určite vyberiete pomádu, ktorá bude spĺňať všetky vaše očakávania.

Viac
6 výsledkov
Zoradiť podľa