Mini a kompaktné žehličky

Mini a kompaktné žehličky na vlasy sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa zmestili do kufra alebo tašky a boli veľmi jednoducho prenosné. Majú menšie rozmery a hmotnosť ako bežné žehličky na vlasy, ale ponúkajú rovnakú kvalitu a funkčnosť. Niektoré modely majú dokonca aj sklápaciu rukoväť, čo ušetrí ešte viac miesta. Mini a kompaktné žehličky na vlasy preto odporúčame, ak niekde cestujete, ale neviete si predstaviť byť bez upraveného účesu.

V ponuke máme aj mini krepovačku, čo je malý prístroj, ktorý slúži na vytvorenie drobných vĺn alebo záhybov vo vlasoch. Vlasom dodá objem, textúru a živý vzhľad.  Je vhodná pre všetky typy a dĺžky vlasov, ale najlepšie sa hodí pre jemné a tenké vlasy, ktoré chcete zvýrazniť.

Ak hľadáte mini a kompaktné žehličky na vlasy alebo mini krepovačku, ste na správnom mieste. Takisto vám radi pomôžeme s výberom. Naše mini a kompaktné žehličky sú ideálne nielen na cestovanie, ale aj na dokonalé vyžehlenie vlasov od korienkov alebo na upravenie ofiny. Majú kompaktný dizajn, nahrievajú sa veľmi rýchlo a ovládajú jednoducho.

Viac
6 výsledkov
Zoradiť podľa