Vlásenky

Ak chcete vytvoriť dokonalý účes, určite budete potrebovať vlásenky. Sú to síce veľmi malé pomôcky, ale pri účesoch na rôzne spoločenské príležitosti, ako sú napríklad plesy a svadby, sú naozaj nevyhnutné. Využijete ich však aj v každodennom živote, napríklad na uchytenie neposlušných prameňov.

Každý kaderník musí mať priam nekonečnú zásobu týchto malých pomocníkov. Využije ich takmer pri každom účese, či už je to elegantný drdol, upnutý vrkoč alebo účes na slávnostnú príležitosť. Len vďaka vlásenkám tieto účesy budú držať po celý deň ako čerstvo učesané a žiadne neposlušné pramene vlasov sa neobjavia ani v neskorých nočných hodinách.

Ako viete vlásenky využiť v bežnom živote?

Čo tak jednoduchý drdol alebo krásny zapletený vrkoč? Aj toto sa vám podarí jednoduchšie, ak budete mať vlásenky vždy po ruke. Na výber máme rôzne veľkosti, rôzne farby a vybrať si môžete z rôznych materiálov. Tak si ich naozaj prispôsobíte typu vlasov, s ktorými pracujete a účesu, ktorý vytvárate.

Či už teda ide o účes na ples, svadbu alebo inú honosnú spoločenskú udalosť, alebo len o hladký drdol vhodný pre prácu v kancelárii či voľný vrkoč na výlet s priateľmi, vďaka vlásenkám tieto účesy vytvoríte jednoduchšie a efektívnejšie. Určite teda musia byť súčasťou vašej kozmetickej taštičky.

Viac
17 výsledkov
Zoradiť podľa