Pleťové toniká a vody

Pleťové toniká a vody sú dôležitou súčasťou starostlivosti o pleť. Majú niekoľko základných funkcií, pre ktoré by sa mali stať súčasťou vašej každodennej rutiny.

Pleťové toniká a vody pomáhajú obnoviť optimálne pH pokožky. To je dôležité pre správnu funkciu kože, ale aj pre jej zdravý a vitálny vzhľad. Rovnako pomáhajú odstrániť zvyšky makeupu, mastnoty a iné nečistoty z pleti. V ponuke máme viaceré pleťové toniká a vody, ktoré obsahujú rôzne aktívne zložky, ako sú napríklad antioxidanty, vitamíny alebo hydratačné látky, vďaka čomu prispievajú k celkovému zdraviu a krásnemu vzhľadu vašej pokožky.

Ak používate pleťové toniká a vody, mali by ste ich určite zladiť s ostatnými krokmi v starostlivosti o pleť. Pri správnom výbere môžu zlepšiť schopnosť pokožky absorbovať séra alebo krémy. Zvýšia ich efektivitu. Práve preto si vyberte také pleťové tonikum alebo vodu, ktorá je v prvom rade vhodná pre váš typ pokožky, bude ladiť s produktmi, ktoré už pri starostlivosti o tvár používate a bude obsahovať zložky, ktoré najlepšie vyhovujú vašim individuálnym potrebám.

Pleťové toniká a vody na tvár môžu mať rôznu funkciu. Môžu vašu pokožku osviežiť a zároveň hĺbkovo vyčistiť, hydratovať alebo rozjasňovať. Niektoré sa hodia na všetky druhy pleti, iné sa odporúčajú na pleť, ktorá má pigmentové škvrny, matný vzhľad alebo prvé vrásky.

Viac
3 výsledky
Zoradiť podľa