Ležadlá a stoly

Kozmetické a masážne ležadlá sú neoceniteľným pomocníkom kozmetičiek a masérov. Sú základným vybavením pre všetky kozmetické salóny, wellness centrá a masážne štúdiá. Poskytujú klientom komfort, pohodlie a relaxáciu počas rôznych druhov masáží a kozmetických procedúr.

Ak si chcete prispôsobiť ležadlo podľa potrieb konkrétnej masáže alebo procedúry, zamerajte sa na to, aké nastaviteľné časti má. Samozrejmosťou by malo byť naklonenie operadla, výška a poloha nožičiek. Čalúnenie ležadla by malo byť pohodlné. Ležadlo by malo byť ergonomické, aby poskytlo klientovi počas celej masáže alebo kozmetickej procedúry maximálny komfort.

Dôležité je, aby kozmetické a masážne ležadlá boli nielen pohodlné, ale pre klientov aj bezpečné. Estetický dizajn tiež nie je zanedbateľným faktorom. Mali by prispievať k celkovému dojmu z interiéru masážneho štúdia alebo kozmetického salónu.

Kozmetické a masážne ležadlá potrebuje každý profesionálny masér a každá kozmetička. Len tak môžu poskytovať svojim klientom kvalitnú a pohodlnú službu. Ak hľadáte kvalitné kozmetické a masážne ležadlo, ste tu správne. Máme širokú ponuku. Vybrať si môžete z rôznych dizajnov, farebných či materiálových prevedení a cenových kategórií.


Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Viac
48 výsledkov
Zoradiť podľa