EKO-HIGIENA

Spoločnosť EKO-HIGIENA sa špecializuje na výrobu jednorazových výrobkov pre kaderníctva a salóny krásy. V jej sortimente nájdete rôzne produkty, ktoré sú navrhnuté špeciálne na zabezpečenie hygienického a pohodlného prostredia ako pre zákazníkov, tak aj pre personál kaderníctiev či salónov krásy.

V ponuke nájdete napríklad depilačné prúžky určené na bezpečné a účinné odstránenie nežiadúcich chĺpkov. Minimalizujú podráždenie pokožky a poskytujú dlhotrvajúce výsledky. Obľúbené sú aj jednorazové čiapky na ochranu vlasov zákazníkov, ktoré sú nielen hygienické, ale aj pohodlné. Rovnako využijete aj pláštenky na jedno použitie, ktoré ochránia oblečenie zákazníkov počas strihania alebo farbenia. Obľúbeným produktom sú jednorazové uteráky, ktoré sú praktické a hygienické. Môžete ich využiť na rôzne účely. Poslúžia vám na spoľahlivé vysušenie vlasov, pretože majú výborné sacie vlastnosti. Navyše vám ušetria čas a náklady spojené s praním a žehlením klasických uterákov.

Spoločnosť EKO-HIGIENA si zakladá na kvalite svojich výrobkov, ale dbá aj na udržateľnosť a ekologické aspekty výroby. S jednorazovými výrobkami môže byť aj váš kadernícky salón zariadený profesionálne a s dôrazom na hygienu a komfort.

Na trhu je spoločnosť EKO-HIGIENA už od roku 1998 a distribuuje jednorazové produkty nielen do kaderníckych a kozmetických salónov, ale aj do solárií a zdravotníckych zariadení. Okrem individuálnych zákazníkov sú najväčšími partnermi značky EKO-HIGIENA najznámejšie kadernícke a kozmetické veľkoobchody v Poľsku a zahraničí.

Viac
28 výsledkov
Zoradiť podľa