Kadernícke zrkadlá a obsluhy

Kadernícke zrkadlá sú nevyhnutnou súčasťou každého kaderníctva alebo salónu krásy. Majú kľúčovú úlohu ako z praktického, tak aj z estetického hľadiska.

Pre všetkých kaderníkov a stylistov sú kľúčovým nástrojom. Pomáhajú im pri úprave vlasov a líčení zákazníkov a umožňujú im vidieť zákazníkov z rôznych uhlov a skontrolovať aj detaily účesu. Takisto umožňujú sledovať proces úpravy vlasov aj samotným zákazníkom. 

Majú významný vplyv na celkovú atmosféru v kaderníctve alebo v kozmetickom salóne. Dôležité je ale, aby ruka v ruke so zrkadlami išlo aj správne osvetlenie. To prispieva k tomu, že zákazníci sa v kaderníckom salóne cítia dobre a sú s výsledkom spokojní. Preto majú niektoré zrkadlá vstavané osvetlenie.

Kadernícke zrkadlá teda nie sú len praktickým nástrojom, ale aj kľúčovým prvkom pre vytvorenie kvalitného a profesionálneho prostredia v kaderníctve alebo v salóne krásy. Je dôležité investovať do kvalitných zrkadiel, ale aj do ich osvetlenia, aby boli zákazníci spokojní a salón vnímali ako miesto s vysokou úrovňou služieb.

Vybrať si môžete z rôznych zrkadiel. Ideálne do malých priestorov sú zrkadlá na stenu, pretože je ich možné umiestniť tak, aby nezaberali veľa miesta. Majú elegantný dizajn, vyrábajú sa z kvalitných materiálov a niektoré majú zabudované osvetlenie alebo poličku na odkladanie potrieb. Ideálne pre väčšie priestory sú zrkadlá na stojane alebo v kombinácii s komodou. Mnohé z nich majú aj zabudované úložné priestory.


Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Viac
45 výsledkov
Zoradiť podľa