Depilačné vosky a krémy

Depilačné vosky a krémy sú skvelým prostriedkom, ako môžete odstrániť nežiaduce ochlpenie. Depilovať sa vďaka špeciálnym prípravkom môžete dokonca aj v pohodlí domova. Stačí si vybrať správny depilačný vosk alebo krém. Správne zvolený depilačný prostriedok bude mať na vašu pokožku aj pozitívne účinky. Pri každom použití ju bude hydratovať. Vyberte si podľa toho, či máte pokožku normálnu, alebo citlivú.

Chcete vyskúšať tento populárny spôsob odstraňovania nežiaduceho ochlpenia aj vy? Výborné rozhodnutie. Na dlhšiu dobu získate hladšiu pokožku, pretože depilácia voskom odstráni chĺpky aj s korienkom. K depilačným voskom však potrebujete aj depilačné prúžky. Tie tiež nájdete v našej ponuke.

Pred zakúpením produktu na depiláciu si však overte jeho zloženie a možný obsah alergénov, aby ste tak minimalizovali riziko podráždenia. Pred použitím si tiež prečítajte návod a postupujte presne podľa odporúčaní výrobcu. Rovnako zvážte, kde chcete depilačný prostriedok použiť. Predovšetkým depilačné krémy sú vhodné pre rôzne časti tela, ale sú aj špeciálne vytvorené pre citlivé oblasti, ako je napríklad podpazušie, časť bikín alebo dokonca tvár. Depilačné krémy na tieto citlivé oblasti často obsahujú zložky minimalizujúce podráždenie a sú tak šetrné aj k citlivej pokožke.

Depilačné krémy sa používajú pre bežné oblasti na tele, ako sú napríklad nohy, ruky a iné väčšie plochy tela. Mali by obsahovať hydratačné zložky, aby vašu pokožku aj po depilácii udržali jemnú a hydratovanú. Na tvár by ste mali použiť citlivejší depilačný krém. Sú špeciálne vyvinuté pre tento účel. Odstránia aj tie najjemnejšie chĺpky na horných perách alebo v iných častiach tváre.

Viac
32 výsledkov
Zoradiť podľa