American Crew

American Crew je prestížna značka pánskej kozmetiky, ktorú v roku 1994 založil známy stylista a holič David Raccuglia. Táto značka vznikla, aby zlepšila a inovovala služby v oblasti pánskej, pleťovej a vlasovej kozmetiky. Jej zakladateľ reagoval predovšetkým na nedostatok kvalitných produktov v tomto odvetví.

Dnes značka American Crew ponúka široký sortiment produktov vrátane bezamoniakových pánskych farieb na vlasy a bradu, oxidantov k farbám, ale aj produkty pleťovej a vlasovej kozmetiky. Americká značka American Crew si zakladá hlavne na inovatívnych postupoch a moderných trendoch v pánskej kozmetike. Aj preto si získala popularitu medzi profesionálnymi kaderníkmi a stylistami, ale aj medzi celebritami. V súčasnosti sa jej produkty predávajú v takmer 60 krajinách sveta.

Medzi produktami značky American Crew nájdete širokú škálu výrobkov. Medzi tieto produkty patria napríklad aj vyživujúce olejové séra, gély na holenie, stylingové peny, krémové pomády, tekuté vosky a ďalšie. Je aj výrobcom kvalitných bezamoniakových farieb a oxidantov, ktoré sú k farbám potrebné.

Celkovo je značka American Crew známa hlavne kvalitou a schopnosťou prispôsobiť sa moderným trendom v oblasti pánskej kozmetiky. Práve preto je obľúbená nielen medzi profesionálmi, ale aj medzi bežnými mužmi, ktorí si chcú starostlivosť o svoje vlasy, fúzy, bradu a pleť vychutnať.

Ak teda hľadáte vysokokvalitné produkty a luxusnú starostlivosť o vašu pleť, pokožku, bradu a fúzy, určite siahnite po profesionálnej kozmetickej značke American Crew.

Viac
12 výsledkov
Zoradiť podľa