Vlasy na predĺženie

Naše panenské vlasy vo zväzkoch sú tej najvyššej kvality. Pochádzajú vždy len z jedného zdroja a nie sú miešané s inými vlasmi. To zaistí ich jednotnú textúru, štruktúru a farbu.

Jednou z výhod panenských vlasov je ich schopnosť dokonale sa prispôsobiť vašim ozajstným vlasom. Odporúčame ich preto pre ľudí, ktorí chcú mať krásne vlasy, ale nechcú, aby bolo vidieť, že nie sú ich. Naše panenské vlasy vo zväzkoch sú stopercentne diskrétne. Vyzerajú ako naozajstné vlasy a nikto si nevšimne, že ide o prídavky.

Panenské vlasy značky Beauty for You v rôznych dĺžkach umožňujú zvoliť si správne množstvo vlasov, a to bez ohľadu na to, či si želáte iba jemne zvýšiť objem alebo dramaticky zmeniť ich dĺžku.

Panenské vlasy sú tiež pripravené na farbenie, bielenie a rôzne špeciálne úpravy. Ak teda chcete zmeniť farbu vlasov alebo štýl účesu, môžete s týmito vlasmi počítať aj naďalej.

Okrem panenských vlasov ponúkame aj výber slovanských, ruských a indických vlasov. Majú jedinečné vlastnosti. Ak hľadáte niečo špecifické a unikátne, určite si z našej ponuky vyberiete.

Viac
4 výsledky
Zoradiť podľa