BARCODE

Značka BARCODE je turecká značka ponúkajúca širokú škálu produktov zameraných na regeneráciu a ochranu vlasov. Dobré meno si získala vďaka aktívnym komplexom, ktoré sú súčasťou jej produktov na vlasy a prispievajú k celkovému zlepšeniu zdravia vlasov i vlasovej pokožky.

Medzi kľúčové produkty značky BARCODE patria peny na vlasy. Výživná pena na vlasy poskytuje vlasom aj potrebnú výživu a hydratáciu a pomáha obnovovať ich zdravý vzhľad. Obľúbené sú aj rôzne tužidlá. Tužidlo na vlasy s ultra silnou fixáciou napríklad preferujú tí, ktorí chcú pevnú fixáciu účesu. Tužidlo BARCODE je ideálnou voľbou, ak hľadáte extra silnú fixáciu a dlhotrvajúci efekt. Značka BARCODE má vo svojom portfóliu aj mnohé laky na vlasy. BARCODE ponúka produkty určené na zvýšenie objemu vlasov, ale aj na maximálnu fixáciu a dlhotrvajúcu úpravu účesu.

BARCODE má aj rôzne typy kondicionérov na rôzne potreby a na rôzne typy vlasov. Medzi najobľúbenejšie kondicionéry na vlasy patria napríklad tie na objem, s obsahom keratínu, špeciálne určené na farbené vlasy alebo kondicionéry, ktoré pomáhajú eliminovať žltý nádych.

Vďaka pestrej ponuke produktov môže značka BARCODE uspokojovať potreby zákazníkov s rôznymi typmi vlasov a s rôznymi požiadavkami na úpravu účesov. Je vhodná pre profesionálnych kaderníkov aj na domáce použitie. Aktívne zložky v produktoch vlasovej kozmetiky BARCODE prispievajú k regenerácii vašich vlasov a poskytnú im ochranu pred vonkajšími vplyvmi.

Viac
20 výsledkov
Zoradiť podľa