Farbenie a odfarbovanie vlasov American Crew

Profesionálna farba na vlasy slúži na trvalé zafarbenie vlasov. Takéto farby na vlasy sú permanentné. Môžu obsahovať amoniak, alebo byť bezamoniakové. Práve tie sú určené na šetrné a trvalé zafarbenie vlasov s ohľadom na citlivosť, alergiu či podráždenie vlasovej pokožky. Využívajú sa v kaderníctve a v kaderníckych salónoch. Je však nutné pri nich použiť vhodný peroxid - oxidant, ktorý nie je súčasťou balenia.

V ponuke máme viacero značiek profesionálnych farieb na vlasy. Napríklad Kallos kjmn -v 96 odtieňoch, Fanola professional v počte viac ako 100 odtieňov, bezamoniakové farby na vlasy Fanola Oro puro v palete viac ako 50 odtieňov a profesionálne farby na vlasy s nízkym obsahom amoniaku a bez obsahu PPD, čo je chemická zložka, ktorá spôsobuje alergické reakcie a podráždenia vlasovej pokožky OiVita39

Taktiež máme v ponuke farby na domáce použitie Kallos GLOW, kde je v balení komplet set na aplikáciu aj s peroxidom. A ak nechcete mať vlasy farbené na trvalo, určite si vyberiete z Crazy farieb na vlasy, tonerov či farebných balzamov, ktoré oživia vaše vlasy aj bez trvalého farbenia.

Viac
2 výsledky
Zoradiť podľa