Úprava brady a fúzov American Crew

Správna starostlivosť o dlhšiu bradu si vyžaduje nielen trpezlivosť, ale aj kvalitné produkty a premyslenú rutinu v úprave. Máme preto pre vás niekoľko tipov, ako sa o dlhšiu bradu starať.

Používajte šampón určený pre dlhé fúzy a bradu, aby ste z nej odstránili všetky nečistoty. Ako doplnok k šampónu použite na bradu aj kondicionér, ktorý uľahčí jej rozčesávanie. Aby ste ju hydratovali a zjemnili, odporúčame olej na bradu. Je užitočný aj na zmiernenie svrbenia a podráždenia pokožky pod bradou. Neodmysliteľnou súčasťou pomôcok, ktoré budete potrebovať na úpravu dlhšej brady, je kvalitný hrebeň alebo kefa na rozčesávanie. Pravidelne bradu aj trimujte. Odstránením rozdvojených koncov a nadbytočných chĺpkov ju udržíte v dobrej kondícii.

U nás v ponuke nájdete naozaj všetko, čo budete potrebovať na úpravu vašej brady. Najprv bradu dôkladne očistite. Použite šampón, kondicionér alebo mydlo. Šampón odstráni nečistoty a mastnotu. Ak si vyberiete správne, dôkladne vašu bradu aj hydratuje. Kondicionér bradu zjemní a uľahčí jej rozčesávanie. Mydlo, či už tekuté, alebo pevné, bradu nielen očistí, ale aj osvieži.

Myslite samozrejme aj na to, že bradu treba správne ošetrovať. Na to odporúčame olej alebo balzám na bradu. Olej jej poskytne hlbokú hydratáciu a lesk. Balzám ju zmäkčí a obohatí o výživné látky. Na úpravu brady môžete použiť vosk na bradu, ktorý jej dodá lesk alebo gél na bradu, ktorý jej poskytne fixáciu.

Nájdete u nás aj mnohé pomôcky na úpravu brady, či už sú to hrebene, kefy alebo elektrické strojčeky na strihanie a trimovanie. Rast brady môžete podporiť rôznymi prípravkami, ktoré obsahujú vitamíny a minerály podporujúce rast vlasov, brady a fúzov.

Nezabudnite, že voľba tých správnych produktov závisí od typu pokožky a typu vašej brady.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa