Novinky

všetky novinky

Akcie

všetky akcie

Aký máte problém?

Predávame značky

Kadernícky veľkoobchod s profesionálnou vlasovou kozmetikou a kaderníckymi potrebami - všetko pre krásne a zdravé vlasy. Aj keď sme zameraní predovšetkým pre kaderníkov, kaderníctva a salóny, môžu u nás nakupovať všetci - aj koncoví spotrebitelia. Predávame iba originálne produkty od oficiálnych výrobcov a importérov so všetkými záručnými a spotrebiteľskými podmienkami.

Hlavnou našou činnosťou je dovoz a distribúcia profesionálnej vlasovej kozmetiky Fanola Professional a Fanola Oro Therapy, sme výhradný distribútor značky Oivita 39, ktorá je skvelá pre mimoriadnu starostlivosť o vlasy a vlasové vlákno a je určená pre pre kaderníctva a salóny, distribúcia talianskej profesionálnej vlasovej kozmetiky ECHOSLINE made in Italy ako aj mnoho ďalších. 

V našej ponuke nájdete aj široký sortiment profesionálnych elekro zariadení pre kaderníctva a salóny (fény, žehličky na vlasy, strojčeky na strihanie vlasov, kulmy) značiek Moser, Wahl, Ermila, Oster a Andis(USA), JRL, CERA a Babyliss so zárukou 6 až 60 mesiacov.

V našej ponuke tiež kompletné vybavenie salónu vysoko kvalitným nábytkom poľského výrobcu AYALA, ktorý exportuje svoje produkty do celej EU.

Prihláste sa alebo sa zaregistrujte ako firma a nakupujte u nás výhodnejšie a tiež môžete nakupovať technické produkty určené iba pre profesionálov.
Shop roku 2015