Ayala Levante - kadernícka obsluha so zrkadlom
Späť

Ayala Levante - kadernícka obsluha so zrkadlom

Značka: Ayala
Kód produktu: #22159
 (0)
754,00 € s DPH

do 30 dní

Nákup na splátky

Quatro

Napíšte počet produktov a kliknite na “OK”
K cene produktu sa pripočítava aj cena dopravy + 60.00 EUR s DPH / ks

Popis produktu

Obsluha LEVANTE je špeciálne navrhnutá pre efektivitu a štýl vo vašom kaderníctve. Je vybavená množstvom funkcií a možností prispôsobenia, aby vyhovovala vašim potrebám.

Špecifikácie:

  • Rám zrkadla a nohy dostupné v čiernej alebo zlatej farbe.
  • Zrkadlo so štandardným LED podsvietením.
  • Zásuvka s prednou časťou z lamel, dostupná vo všetkých farbách palety RAL.

Poznámka: Konzola je dostupná vo všetkých farbách laminátových dosiek, rám zrkadla, nohy a kľučka sú dostupné v čiernej alebo zlatej farbe, skrinka s zásuvkou, predná časť lamel dostupná vo všetkých farbách z palety RAL, zrkadlo s LED podsvietením ako štandard.

Farbu lamiel z palety RAL upresníte, poprípade pomôžeme s výberom počas telefonickej konzultácie po zadaní objednávky.

Vlastnosti

  • šírka stolíka - 110 cm
  • hĺbka stolíka - 30 cm
  • výška stolíka - 80 cm
  • priemer zrkadla - 80 cm

Hodnotenia

Pridať hodnotenie

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

O značke Ayala

Značka AYALA je v oblasti profesionálneho kaderníckeho nábytku a vybavenia uznávaná v Európe už viac ako 20 rokov. Na trhu je prítomná už veľmi dlho a vďaka kvalitným výrobkom si rýchlo získala dôveru profesionálov v kaderníckom priemysle. AYALA kladie dôraz na kvalitu, dizajn a praktickosť svojich produktov. Neustále sa snaží jednotlivé výrobky zlepšovať a inovovať.

AYALA ponúka pre kaderníkov a barberov široký sortiment produktov. Všetky sú navrhnuté s ohľadom na potreby profesionálov v oblasti vlasovej starostlivosti. Spomeňme napríklad ergonomické a pohodlné taburety, ktoré zabezpečujú kaderníkovi pri práci komfort alebo moderné a štýlové kadernícke kreslá, ktoré poskytujú pohodlie počas strihania aj zákazníkom. Pod značkou AYALA nájdete aj krásne a odolné keramické umývadlá, ktoré samozrejme spĺňajú všetky štandardy, ktoré sa kladú na výbavu profesionálneho kaderníctva, rovnako aj kvalitné zrkadlá s optimálnym osvetlením, ktoré uľahčia kaderníkom a barberom v ich salóne prácu. Samozrejmosťou sú aj rôzne skrinky do kaderníckych a barber salónov, ktoré sú nielen štýlové, ale aj funkčné a pomáhajú udržať pracovné prostredie čisté a organizované.

Okrem toho však AYALA svojim zákazníkom poskytuje aj nadštandardnú záruku. Všetky produkty majú 2-ročnú záruku, niektoré komponenty však dodáva s doživotnou zárukou. Batérie do umývacích boxov majú napríklad záruku 5 rokov, a to je ďalším dôkazom toho, že AYALA poskytuje spoľahlivé a dlhodobo funkčné produkty.

Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Produkt nájdete v týchto zoznamoch produktov

Kategória: Kadernícke zrkadlá a obsluhy

Značka: Ayala