Ayala Levante - kadernícke kreslo
Späť

Ayala Levante - kadernícke kreslo

Značka: Ayala
Kód produktu: #22154
 (0)
409,00 € s DPH

do 30 dní

Nákup na splátky

Quatro

Napíšte počet produktov a kliknite na “OK”
K cene produktu sa pripočítava aj cena dopravy + 15.00 EUR s DPH / ks

Popis produktu

Kreslo LEVANTE je špeciálne navrhnuté pre komfort a eleganciu vo vašom kaderníctve. Jeho široké sedadlo a detailné ozdoby na lakťových opierkach ho robia ideálnym doplnkom do každého kaderníctva.

Špecifikácie:

  • Veľmi široké sedadlo, čo zabezpečuje pohodlné sedenie pre zákazníkov.
  • Ozdobné prešívanie na lakťových opierkach, dodáva kreslu luxusný vzhľad.

POZNÁMKA: Chróm v zlatej farbe je jemnejší, odporúča sa čistiť mäkkou vlhkou handrou bez použitia chemických prostriedkov.

Vlastnosti

  • Jedinečný design
  • Vysoká kvalita
  • Priamo od výrobcu
  • Made in EU

Hodnotenia

Pridať hodnotenie

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

O značke Ayala

Značka AYALA je v oblasti profesionálneho kaderníckeho nábytku a vybavenia uznávaná v Európe už viac ako 20 rokov. Na trhu je prítomná už veľmi dlho a vďaka kvalitným výrobkom si rýchlo získala dôveru profesionálov v kaderníckom priemysle. AYALA kladie dôraz na kvalitu, dizajn a praktickosť svojich produktov. Neustále sa snaží jednotlivé výrobky zlepšovať a inovovať.

AYALA ponúka pre kaderníkov a barberov široký sortiment produktov. Všetky sú navrhnuté s ohľadom na potreby profesionálov v oblasti vlasovej starostlivosti. Spomeňme napríklad ergonomické a pohodlné taburety, ktoré zabezpečujú kaderníkovi pri práci komfort alebo moderné a štýlové kadernícke kreslá, ktoré poskytujú pohodlie počas strihania aj zákazníkom. Pod značkou AYALA nájdete aj krásne a odolné keramické umývadlá, ktoré samozrejme spĺňajú všetky štandardy, ktoré sa kladú na výbavu profesionálneho kaderníctva, rovnako aj kvalitné zrkadlá s optimálnym osvetlením, ktoré uľahčia kaderníkom a barberom v ich salóne prácu. Samozrejmosťou sú aj rôzne skrinky do kaderníckych a barber salónov, ktoré sú nielen štýlové, ale aj funkčné a pomáhajú udržať pracovné prostredie čisté a organizované.

Okrem toho však AYALA svojim zákazníkom poskytuje aj nadštandardnú záruku. Všetky produkty majú 2-ročnú záruku, niektoré komponenty však dodáva s doživotnou zárukou. Batérie do umývacích boxov majú napríklad záruku 5 rokov, a to je ďalším dôkazom toho, že AYALA poskytuje spoľahlivé a dlhodobo funkčné produkty.

Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Produkt nájdete v týchto zoznamoch produktov

Kategória: Kadernícke kreslá

Značka: Ayala