Barber rozprašovače na vodu

Predstavujeme vám naše barber rozprašovače na vodu, praktických pomocníkov, ktorých vo svojom barber salóne určite oceníte a využijete. 

Vyskúšajte napríklad barber rozprašovač na vodu s mikro rozptýlením. Je to naozaj skvelý nástroj, ktorý rovnomerne zvlhčí vlasy a pokožku hlavy vášho zákazníka. Vodu rozptýli jemne, čo je pre každého barbera pri strihaní a úpravách vlasov nesmierne dôležité. Vybrať si môžete z rôznych prevedení. Máme napríklad aj produkty inšpirované japonským dizajnom. Či už sa vám páčia rozprašovače s modernými alebo tradičnými prvkami, u nás si určite vyberiete.

Barber rozprašovače môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je napríklad hliník, plast, nerezová oceľ a podobne. Obľúbené sú predovšetkým plastové a hliníkové rozprašovače, pretože sú ľahké a odolné zároveň. K dispozícii ich máme v rôznych veľkostiach. Niektorí barberi uprednostňujú menšie a kompaktnejšie rozprašovače, ktoré môžu ľahko prenášať alebo si ich vložiť do svojej barber zástery, iní zas uprednostňujú rozprašovače s väčším objemom vody.

Nech už patríte do akejkoľvek skupiny, určite si u nás vyberiete tú správnu pomôcku na zvlhčenie vlasov vašich klientov.

Viac
21 výsledkov
Zoradiť podľa