Ayala Levante - umývací box
Späť

Ayala Levante - umývací box

Značka: Ayala
Kód produktu: #22156
 (0)
1 005,00 € s DPH

do 30 dní

Nákup na splátky

Quatro

Napíšte počet produktov a kliknite na “OK”
K cene produktu sa pripočítava aj cena dopravy + 30.00 EUR s DPH / ks

Popis produktu

Umývací box LEVANTE je špeciálne navrhnutý pre komfort a efektivitu vo vašom kaderníctve. Je plne tapicerovaný a poskytuje množstvo možností prispôsobenia, aby vyhovovala vašim potrebám.

Špecifikácie:

  • Plne tapicerovaný pre luxusný komfort zákazníkov.
  • Možnosť kombinácie farieb čalúnenia podľa vašich preferencií.
  • Ozdobné prešívanie pridáva eleganciu a štýl.
  • Dostupná s elektricky nastaviteľným podnožníkom pre ešte väčší komfort.
  • Dostupná s vibračnou masážou pre relaxačný zážitok z umývania vlasov.
  • Umývadlo dostupné v bielej alebo čiernej farbe.

POZNÁMKA: Chróm v zlatej farbe je jemnejší, odporúča sa čistiť mäkkou vlhkou handrou bez použitia chemických prostriedkov.

Platba predom na základe faktury.

Vlastnosti

  • šírka: 62 cm
  • výška: 110 cm
  • hĺbka: 110 cm

Hodnotenia

Pridať hodnotenie

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

O značke Ayala

Značka AYALA je v oblasti profesionálneho kaderníckeho nábytku a vybavenia uznávaná v Európe už viac ako 20 rokov. Na trhu je prítomná už veľmi dlho a vďaka kvalitným výrobkom si rýchlo získala dôveru profesionálov v kaderníckom priemysle. AYALA kladie dôraz na kvalitu, dizajn a praktickosť svojich produktov. Neustále sa snaží jednotlivé výrobky zlepšovať a inovovať.

AYALA ponúka pre kaderníkov a barberov široký sortiment produktov. Všetky sú navrhnuté s ohľadom na potreby profesionálov v oblasti vlasovej starostlivosti. Spomeňme napríklad ergonomické a pohodlné taburety, ktoré zabezpečujú kaderníkovi pri práci komfort alebo moderné a štýlové kadernícke kreslá, ktoré poskytujú pohodlie počas strihania aj zákazníkom. Pod značkou AYALA nájdete aj krásne a odolné keramické umývadlá, ktoré samozrejme spĺňajú všetky štandardy, ktoré sa kladú na výbavu profesionálneho kaderníctva, rovnako aj kvalitné zrkadlá s optimálnym osvetlením, ktoré uľahčia kaderníkom a barberom v ich salóne prácu. Samozrejmosťou sú aj rôzne skrinky do kaderníckych a barber salónov, ktoré sú nielen štýlové, ale aj funkčné a pomáhajú udržať pracovné prostredie čisté a organizované.

Okrem toho však AYALA svojim zákazníkom poskytuje aj nadštandardnú záruku. Všetky produkty majú 2-ročnú záruku, niektoré komponenty však dodáva s doživotnou zárukou. Batérie do umývacích boxov majú napríklad záruku 5 rokov, a to je ďalším dôkazom toho, že AYALA poskytuje spoľahlivé a dlhodobo funkčné produkty.

Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Produkt nájdete v týchto zoznamoch produktov

Kategória: Umývacie boxy a komponenty

Značka: Ayala