zerOzerO39

G & P cosmetics je kozmetická výrobná spoločnosť s vlastnými laboratóriami v srdci Talianska v Toskánsku, kde vytvára a vyvíja receptúry a zloženia profesionálnych produktov aj pre viaceré kozmetické značky. Pri svojich výskumoch a vývoji kombinujú technológiu, výkon a najvyššiu kvalitu profesionálnych kaderníckych produktov s ohľadom na životné prostredie, ktoré nás obklopuje tým, že sleduje etický kódex, ktorý si vytýčili. G & P Cosmetics využíva energie z obnoviteľných zdrojov, z miestnych surovín, svoju činnosť optimalizuje pre čo najlepšie výsledky v oblasti dopadov na životné prostredie.

Zer0zer039 je produktová línia tohto prestížneho producenta firmy G&P cosmetics - made in Italy, ktorí okrem značky Sens.ús má aj líniu zer0zer039, čo sú všetko produkty pre profesionálnych kaderníkov, ktorí kladú veľký dôraz na kvalitu produktov s ohľadom na použité suroviny, technológie, neagresívne zloženie, šetrnosť voči vlasom a vlasovej pokožke, prírode a životnému prostrediu.

Zvlášť špecifické sú permanentné farby na vlasy zer0zer039, ktoré majú nízky obsah amoniaku, čo je však dôležitejšie, neobsahujú PPD - parafenylendiamín, ktorý je pridávaný do väčšiny permanentných vlasových farieb a odfarbovacích systémov. Alergia na PPD sa môže prejaviť náhle a bez varovania. 

Tieto farby poskytujú inovatívny systém farbenia vlasov s hydratačnými účinkami pre kozmetický a ochranný efekt, zaručujú jednotný a dlhotrvajúci farebný výsledok, majú 100% krytie a zafarbenie šedivých vlasov.   Ich zloženie s obsahom výťažkov z červeného hrozna, ktoré má výrazný anti-oxidačný a detoxikačný účinok, obsahujú olivový olej, ponúkajú ten najlepší výsledok vo farbení vlasov, vlasy zvláčňujú, chránia a vyživujú a po farbení búdú krásne hodvábne a lesklé.

Zer0zer039 okrem farieb v technickej rade má aj odfarbovací systém kompaktný a krémový zosvetľujúci krém s obsahom masla karité, s ktorým sa dajú dosiahnuť skvelé výsledky zosvetlenia vlasov a má vlastnosti klasického zosvetľovacieho systému ale zároveň rešpektuje vlasovú pokožku a vlasové vlákno, čo sú vlastnosti typické pre krémové zloženie.

Samozrejmosťou v ponuke je aj sťahovač farby - VIACOLORE obsahujúci 3 fázy na odstránenie oxidačných pigmentov obsiahnutých v kozmetických farbách, avšak nemá vplyv na odstránenie priamych a prirodzených pigmentov vo vlasoch.

Na starostlivosť o vlasy má v ponuke základné produkty na časté používanie s výťažkami kamiliek, na farbené a zosvetlené vlasy s obsahom hroznového vína, suché a vlnité s nechtíkom lekárskym či na silne poškodené a namáhané vlasy s keratínom ako je šampón a maska na vlasy, ktoré sa odporúča kombinovať so sérom vo forme fluidu.

Je nám potešením ponúknuť tieto skvelé produkty v našom e-shope.

Zatiaľ žiadne produkty.