TRA – The Resistant Asistant - na odstránenie problémov s farbením alebo trvalou onduláciou hrubých odolných vlasov, 120 ml

TRA – The Resistant Asistant - na odstránenie problémov s farbením alebo trvalou onduláciou hrubých odolných vlasov, 120 ml

Kód produktu: #9410

Len pre firmy. Zaregistrujte sa alebo prihláste sa ako firma/živnosť.

  • pre hrubé a odolné vlasy

TRA – The Resistant Asistant.

Vynikajúci produkt vďaka ktorému úplne odstránite problémy s farbením alebo trvalou onduláciou hrubých odolných vlasov.

Pozornosť si zaslúžia najmä také situácie, kde je potrebné pracovať s veľmi odolnými sivými vlasmi, alebo ak chceme pri zosvetľovaní získať intenzívne odtiene červenej alebo fialovej.

Teraz je všetko možné!

TRA v spojení s TCA dosahuje maximálne efekty vo farbení: super pokrytie sivých vlasov, alebo intenzívne farby aj pri skrátenom pôsobení farbenia.

Použitie:

Farbenie: Použite ochranné rukavice, poriadne pred použitím potraste fľašku. Nastriekajte na vlasy v odstupe približne 10 cm od hlavy. Jemne rukami vmasírujte a prečešte hrebeňom. Ďalej postupujte ako zvyčajne.

Trvalá ondulácia: Umyte hlavu šampónom a dôkladne osušte pomocou uteráka. Použite ochranné rukavice, poriadne pred použitím potraste fľašku. Nastriekajte na vlasy v odstupe približne 10 cm od hlavy. Jemne rukami vmasírujte a prečešte hrebeňom. Ďalej postupujte ako zvyčajne.

Naneste dôkladne TRA hlavne na najviac odolné miesta.

Objem: 120 ml

Vlastnosti

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia sa potrebujete prihlásiť