Paul Mitchell Enjoy Summer Set - šampón, 300 ml a maska, 250ml a olej, 150 ml
Späť

Paul Mitchell Enjoy Summer Set - šampón, 300 ml a maska, 250ml a olej, 150 ml

Značka: Paul Mitchell
Kód produktu: #18575
 (0)
59,96 € s DPH

Dočasne vypredané

Upozornite ma

Zapnutím sledovania produktu nám dáte vedieť, že o oň máte záujem čo môže urýchliť jeho vrátenie do ponuky :)

Možnosti dopravy

  • Doručenie na odberné miesto GLS za sumu 2,99 €
  • Kuriérska spoločnosť GLS na vašu adresu za 4,30 €
  • pri objednávke nad 100 € doprava ZADARMO
  • možnosť vyzdvihnúť aj zdarma na našej pobočke v Púchove

Popis produktu

Paul Mitchell Sun Revitalizing Shampoo - revitalizačný ochranný šampón

Šampón pre všetky typy vlasov, hlavne pre chemicky ošetrované, suché a poškodené. Dôkladne čistí vlasovú pokožku, vďaka zloženiu, ktoré obsahuje keravis a kokosový olej zanechávajú vlasy jemné a lesklé. Rovanko obsahuje aj ochranný filter proti slnku s ich patentovanou technológiou Uvinul Easy, chráni vlasy pred škodlivým slnečným žiarením a zároveň zabraňuje vyblednutiu farebných vlasov.

Použitie: Naneste primerané množstvo, v rukách rovnomerne naemulgujte a jemnou masážou môžete začať dôkladne čistiť pokožku na vodou umytých vlasoch. Tým, že šampón naemulgujete najprv v rukách zaistíte tak lepšie a rovnomernejšie nanášanie na vlasovú pokožku, lepšia absorbcia živín, dôkladnejšie vyčistená vlasová pokožka. Tento postup je dobré zopakovať dva krát. Hovorí sa: raz a poriadne alebo dva-krát predcíznejšie. Pri prvom umytí sa nahrubo odstránia zvyšky stylingu, mazu, potu... Pri druhom umývaní už dochádza k vstrebávaniu živín, otvorenie vlasovej kutikuly a dočisteniu.


Paul Mitchell After Sun Nourishing Masque - ošetrujúca maska na vlasy

Maska pre všetky typy vlasov, hlavne pre chemicky ošetrované, suché a poškodené. Dôkladne vyživuje a ošetruje vlas, vďaka zloženiu, ktoré obsahuje keravis, panthenol, olej zo slnečníc a pšeničných zložiek zanechávajú vlasy jemné a lesklé. Rovanko obsahuje aj ochranný filter proti slnku s ich patentovanou technológiou Uvinul Easy, chráni vlasy pred škodlivým slnečným žiarením.

Použitie: Po šampónovaní prichádza na radu druhý krok. Kondicionér. Primerané množstvo rovnomerne rozotrieme v rukách a aplikujeme do dĺžok vlasov. Nie k pokožke, aby nedošlo k rýchlejšiemu masteniu vlasov. Pre lepší efekt môžeme vlasy po nanesení rozčesať detanglerom, docielite tak rovnomerné nanesenie. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty.

Paul Mitchell Sun Protective Dry Oil - ochranný suchý olej

Suchý olej je vhodný pre všetky typy vlasov, hlavne pre chemicky ošetrované, suché a poškodené. Obsahuje aj ochranný filter proti slnku s ich patentovanou technológiou Uvinul Easy, chráni vlasy pred škodlivým slnečným žiarením a zároveň zabraňuje vyblednutiu farebných vlasov. Obsahuje keravis, vitamín E, jojobový olej, olej zo slnečníc, pšeničné zložky.

Použitie: Nastriekajte na suché vlasy pred vystavením sa na slnko, alebo pred a po plávaní. Pre dosiahnutie antifrizz efektu môže byť použitý pred sušením vlasov.

Vlastnosti

Špecifikácia produktu

UV ochrana | Pre ženy

Hodnotenia

Pridať hodnotenie

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

O značke Paul Mitchell

Značka Paul Mitchell s viac ako 40 ročnou tradíciou poskytuje profesionálne vlasové produkty. Ako prvá spoločnosť zaoberajúca sa výrobou vlasovej kozmetiky sa postavila proti testovaniu produktov na zvieratách a pokračovala so silnou filantropickou aktivitou nie len v USA ale aj medzinárodnom merítku. Táto sveznáma značka sa pýši niekoľkými úspešnými produktovými radami: MITCH®, Awapuhi Wild Ginger®, Tea Tree, Paul Mitchell® Pro Tools™, Neuro®, Neon™, MarulaOil and MVRCK®.

Špecifikácia produktu

O produkte

Vlastnosti UV ochrana
Určenie Pre ženy

Produkt nájdete v týchto zoznamoch produktov

Kategória: Šampóny

Značka: Paul Mitchell