Imperity Blondity Blueberry Hair Bleach Powder Miracle Purple - fialový melírovací prášok s popolavým účinkom s čučoriedkami, 500 g

Imperity Blondity Blueberry Hair Bleach Powder Miracle Purple - fialový melírovací prášok s popolavým účinkom s čučoriedkami, 500 g

Kód produktu: #10557

Len pre firmy. Zaregistrujte sa alebo prihláste sa ako firma/živnosť.

  • zosvetlenie o 8 odtieňov
  • čučoriedkový extrakt

Imperity Blondity Blueberry Hair Bleach Powder Miracle Purple - fialový melírovací prášok s popolavým účinkom s čučoriedkami.

Blonderator je kompaktný, bieliaci prášok fialovej farby, s čučoriedkovou vôňou, bez prášenia, vynikajúci popolavý účinok kombinuje s účinnou ochranou.

Vďaka jeho extra bieliacemu účinku prírodné vlasy budú o 8 odtieňov jasnejšie.

Prostredníctvom guarovej gumy, ktorá je rozhodujúca z hľadiska jeho textúry, prípravok pevne priľne na vlasy, zatiaľ čo čučoriedkový extrakt ich ošetruje a chráni.

Použitie: V plastovej nádobe vytvorte zmes pastovitej konzistencie z 1 dielu (25 g) bieliacieho prášku + z 2 dielov (50 ml) oxidačného krému Singularity Oxivator® (6, 9, 12%).

V závislosti od prírodnej farby vlasov, požadovaného bieliaceho odtieňu, stavu vlasov a použitej techniky nechajte pôsobiť 20-50 minút, potom ich dôkladne opláchnite.

Objem: 500 g

Martina S. (Spišský Štvrtok) hodnotil dňa 4.3.2019

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so zaradením Vašej emailovej adresy do databázy prevádzkovateľa týchto stránok, pani Zuzany Majeríkovej, a so zasielaním informácií o jej produktoch a službách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby, sú uvedené tu.