​Green Pharmacy Goji berry with sweet almond oil - toaletné mydlo s goji a mandľovým olejom, 100g

​Green Pharmacy Goji berry with sweet almond oil - toaletné mydlo s goji a mandľovým olejom, 100g

Kód produktu: #8848

0.45 EUR s DPH

Dočasne vypredané

Sledovať dostupnosť

Tento produkt si kúpilo už 22 zákazníkov.

  • s goji a mandľovým olejom

Green Pharmacy Goji berry with sweet almond oil - toaletné mydlo s goji a mandľovým olejom 100g

Jedinečné toaletné mydlo Green Pharmacy s prírodnými zložkami efektívne čistí, hydratuje, zvláčňuje pokožku a zlepšuje jej ochranné funkcie.

  • Goji ovocie je až priam neuveriteľne bohaté na vitamíny. Obsahuje 18 aminokyselín, vlákninu, vyše 20 rôznych vitamínov a minerálnych látok, vrátane vysokého množstva vitamínu C, A a železa.... Bobule sú dobrým zdrojom vitamínov B-skupiny a antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť pred spadom z chemických reakcií v tele. Goji bobule sa tradične používajú na zníženie krvného tlaku a hladiny cholesterolu v krvi, ďalej vnútorne pri liečbe cukrovky, zlepšujú slabý zrak, bojujú proti závratom, impotenci a klimakterickým problémom. Goji má svoju dlhú históriu v tradičnej čínskej medicíne, kde sa používa ako prostriedok s cieľom posilniť imunitný systém, ďalej má za úlohu chrániť našu pečeň, zvyšovať tvorbu zdravých spermií a zlepšovať krvný obeh.
  • Mandľový olej je jeden z najcennejších rastlinných olejov. Svojím zložením je najbližší ľudskej pokožke, nevyvoláva alergické reakcie, rýchlo sa vstrebáva, neupcháva póry a nezanecháva pocit mastnoty. Je lisovaný za studena zo suchých kôstok sladkých mandlí, čím sa zachováva jeho vysoká bioaktivita. Obsahuje vysoký podiel bioaktívnych látok - nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny A, E a minerály draslík, vápnik a horčík. Je vhodný pre všetky typy pleti – zvlášť na suchú, citlivú so sklonom k začervenaniu, svrbeniu, olupovaniu, popraskaniu až po starnúcu pokožku. Podporuje prirodzenú hĺbkovú hydratáciu, vitalitu pleti, pôsobí proti škodlivým vplyvom prostredia a preventívne bojuje proti tvorbe vrások.

Použitie: Naneste na vlhkú pokožku, namydlite, opláchnite vodou.

Obsah: 100 g

Vlastnosti

Mariana B. (Bratislava 5) hodnotil dňa 25.2.2019

Dagmar K. (Dohňany) hodnotil dňa 7.1.2019

Dagmar M. (Ivanka pri Dunaji) hodnotil dňa 16.8.2018

Monika M. (Považská Bystrica) hodnotil dňa 3.9.2017

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia sa potrebujete prihlásiť