G-synergie

Inovatívny • Prírodný • Luxusný • Profesionálny

Filozofia G-synergie je v prírodnej kráse. 

NAŠA VÝZVA JE ... ZÁZVOR

História zázvoru je taká dlhá, že dnes je ťažké určiť jej začiatok. Ako korenie a liečivá surovina sa používa v tradičnej medicíne v Indii a Číne už tisíce rokov. Prišiel do Európy z Ázie v 14. storočí ako jeden z pokladov prírody, ktorý cestovateľ a objaviteľ Marco Polo doručil na starý kontinent na hodvábnej ceste. 

Neoceniteľné vlastnosti tejto prospešnej rastliny sú dnes známe. Používanie zázvoru tisíckami rokov miliárd užívateľov preukázalo svoje pozitívne vlastnosti a zabezpečuje evidentnú harmóniu a synergiu s človekom a jeho prirodzenými potrebami.

Pre nás jekľúčový výťažok z koreňového zázvoru, jeho celá škála výhod sa môže objaviť vďaka výrobkom značky g-synergy.

                                                                                   


NAŠA HISTÓRIA JE ... OVERENÁ

Filozofia G-synergií - prírodné krásy je jednoduchá: veríme, že to, čo robíme, môže podkopať súčasný stav vecí. Snažíme sa myslieť inak ako ostatné.

Spôsob, akým sme zmeniť svet - je objavovanie potreby a prispôsobovať našu ponuku o výrobu kvalitnej kozmetiky v súlade s prírodou, ľahko ovládateľný, šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú rôzne potreby, ktoré majú zabezpečiť súčinnosť medzi všetkými, že príroda a čo človek potrebuje.

Značka G-synergie vytvorená profesionálmi je zameraná na uspokojenie kozmetických potrieb a zabezpečenie toho, čo je najdôležitejšie pre osobu a jeho pokožku a vlasy, teda zdravie, efekt, vitalitu, žiarivosť a jednoduchosť a pohodlie aplikácie.

G-synergie sú symbióza s ľudskou a jej prirodzenou potrebou, je to synergia špeciálne vybraných zložiek obsiahnutých v produkte, ktoré sa vďaka unikátnym vlastnostiam navzájom dopĺňajú vytváraním interakcií a poskytovaním neúmerne zvýšeného účinku interakcie.

NAŠE POSLANIE JE ... 

Vytvoriť pokročilé produkty dostupné všetkým.

Vysokokvalitné a moderné kozmetické výrobky môžu byť drahé vďaka použitiu špeciálnych vzorcov a výrobných techník a pri distribúcii - exkluzivite kozmetických salónov alebo selektívnych predajných miestach. Všetky tieto sumarizované faktory zvyšujú cenu výrobku mnohokrát.

Vychádzajúc z viac ako 20 rokov skúseností a poznatkov v globálnom luxusnom kozmetickom priemysle, G-synergie prekonáva tieto ťažkosti a poskytuje vysoko kvalitný produkt za relatívne nízku cenu. Produkt, ktorý spĺňa očakávania najnáročnejších zákazníkov.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa