Fanola Color Mixer  - metlička na miešanie farieb
Späť

Fanola Color Mixer - metlička na miešanie farieb

Kód produktu: #22534
 (0)
7,20 € s DPH

Dočasne vypredané

Upozornite ma

Zapnutím sledovania produktu nám dáte vedieť, že o oň máte záujem čo môže urýchliť jeho vrátenie do ponuky :)

Možnosti dopravy

  • Doručenie na výdajné miesto + Z-BOX od 2,50 €
  • Kuriérska spoločnosť GLS na vašu adresu za 4,30 €
  • pri objednávke nad 100 € doprava ZADARMO
  • možnosť vyzdvihnúť aj zdarma na našej pobočke v Púchove

Popis produktu

Hodnotenia

Pridať hodnotenie

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

O značke Fanola professional

Značka Fanola je talianskou kozmetickou značkou špecializujúcou sa na profesionálne prípravky starostlivosti o vlasy. Ponúka širokú škálu produktov starostlivosti o vlasy vrátane šampónov, kondicionérov, kúr, sér a rôznych stylingových produktov. Produkty značky Fanola sú spoľahlivé, kvalitné a cenovo dostupné. Aj preto patrí medzi najobľúbenejšie značky.

Fanola je známa nielen pre svoje výrobky, ale aj pre svoje inovatívne prístupy k starostlivosti o vlasy. Neustále totiž vyvíja nové produkty, aby vyhovela čo najširším požiadavkám zákazníkov. Tím odborníkov a výskumníkov sa sústreďuje na vývoj vysoko kvalitných produktov, ktoré poskytujú účinnú starostlivosť a sú vhodné na všetky typy vlasov bez ohľadu na to, či máte vlasy farbené, poškodené, mastné, suché alebo máte iné špecifické potreby. V rade produktov Fanola určite nájdete presne taký produkt, ktorý bude spĺňať vaše špecifické požiadavky.

Okrem toho, že značka Fanola vyniká kvalitou svojich výrobkov, tak venuje pozornosť aj trvalo udržateľným a ekologickým aspektom výroby. Používa prírodné zložky, čo ju robí atraktívnou aj pre tých spotrebiteľov, ktorí si vážia ekologické a etické hodnoty výrobcov kozmetiky. Celkovo môžeme povedať, že značka Fanola je obľúbená medzi kaderníkmi, profesionálmi, ale aj medzi laickými spotrebiteľmi po celom svete vďaka svojim spoľahlivým, kvalitným a cenovo dostupným produktom, vďaka ktorým sú vlasy krásne a zdravé.

Fanola technický manuál si môžete pozrieť TU!

Produkt nájdete v týchto zoznamoch produktov

Kategória: Elektrické mixéry a metličky na miešanie farieb

Značka: Fanola professional