ESLABONDEXX™

ČO JE ESLABONDEXX™?

ESLABONDEXX™ je inovatívne profesionálne ošetrenie, ktoré zabraňuje poškodeniu vlasov, skôr ako by vzniklo. 

V tom predstavuje absolútny prevrat v prístupe k starostlivosti o vlasy nakoľko doteraz sa vždy len ošetrovali už poškodené vlasy. 

Zároveň obnovuje poškodené disulfidové väzby vo vnútri vlasu a vytvára nové, čím opravuje a napráva aj poškodenia z minulosti. 

Aj silne odfarbované vlasy či strvalené si zachovávajú pôvodnú kvalitu a navyše získajú silný lesk, ktorý sa inými prípravkami doteraz nedal dosiahnuť.

Predstavuje vynikajúci nástroj pre kaderníkov na použitie pri každom chemickom ošetrení, pričom im umožní urobiť radikálne zmeny farby, odfarbenia v jeden deň čo doteraz nebolo možné.

OVPLYVŇUJE POUŽITIE ESLABONDEXX™ BEŽNÉ POSTUPY PRI FARBENÍ, ODFARBOVANÍ?

Nie je potrebná žiadna zmena v doterajších postupoch ani meniť doby pôsobenia. 

Môžete pracovať presne tak ako ste zvyknutí. Kombinovaná technológia a spôsob ošetrenia zaručuje že ESLABONDEXX™ žiadnym spôsobom nevstupuje do tohoto procesu. 

Jednoducho sa primieša do farbiacej zmesi kde zvyšuje štruktuálnu integritu vlasu. To robí ESLABONDEXX™ takým výnimočným.

S ESLABONDEXX™ sú časy polámaných a zničených vlasov minulosťou. Disulfitové väzby robia vlasy silnejšie, flexibilnejšie a odolné voči lámaniu, sú hodvábnejšie a jemnejšie. 

Vlas je ochránený pred poškodeniami a nemá žiadne limity na ďalšie ošetrenia ako je odfarbenie, trvalá, žehlenie a pod. ani na ich frekvenciu. Získajú fantastický doteraz nepoznaný lesk.

AKÁ TECHNOLÓGIA JE ZA ESLABONDEXX™?

ESLABONDEXX™ sú časy polámaných a zničených vlasov minulosťou.

Disulfitové väzby robia vlasy silnejšie, flexibilnejšie a odolné voči lámaniu, sú hodvábnejšie a jemnejšie. Vlas je ochránený pred poškodeniami a nemá žiadne limity na ďalšie ošetrenia ako je odfarbenie, trvalá, žehlenie a pod. ani na ich frekvenciu. Získajú fantastický doteraz nepoznaný lesk.

AKÉ VÝSLEDKY ZARUČUJE ESLABONDEXX™?

Prírodné originálne látky spolu s inovatívnou Nio-Protect technológiou. Aktívne látky sú uvolňované vďaka revolučnej niosome technológii ktorá umožňuje prenikanie hlboko do vlasového cortexu. 

Táto prevratná technológia dramaticky redukuje narušenie väzieb vo vnútri vlasu a zároveň vytvára väzby nové, čím pôsobí preventívne voči poškodeniu.

KTO JE IDEÁLNY KLIENT PRE ESLABONDEXX™?

ESLABONDEXX™ sa môže aplikovať každému zákazníkovi pri chemickom ošetrení vlasov. Od farbenia a melírovania po vyrovnávanie a trvalú. 

Veľmi dôležité je aplikovať ESLABONDEXX™ v prípade poškodených vlasov. 

Môže sa však tiež aplikovať ako samostatné ošetrenie na poškodené vlasy. 

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa